Yeter Kıyafetleri

Yeter Kıyafetleri
Yeter Kıyafetleri
Yeter Kıyafetleri

Yeter Kıyafetleri

Atv ekranlarında yayınlanan Yeter dizisinde giyilen kıyafetlerin markalarını Dizi ve Moda ekibi tarafından sürekli güncellenen sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yeter dizi kıyafetleri markaları açıklandığında ilk olarak sayfamızda yayınlanacaktır.Yeter dizisi kıyafet markalarını öğrenmek için sürekli güncellediğimiz foto galerilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Yeter Dizisi 8. Bölüm Kıyafet Markaları

 

Yeter Dizisi 7. Bölüm Kıyafet Markaları

 

Yeter Dizisi 6. Bölüm Kıyafet Markaları

Yeter Dizisi 5. Bölüm Kıyafet Markaları

Yeter 5. bölümdeki kıyafetler;Ebru kırmızı siyah desenli mini elbise,Filiz hardal sarısı kaban,Handan kırçıllı gri palto,siyah çanta ve kırmızı bere,İdil gri desenli kaban ve boğazlı kazak,Aylin siyah kaban,Aylin siyah kazak ve diğer kıyafet markaları galerimizde açıklanacak.

Yeter Dizisi 4. Bölüm Kıyafet Markaları

Yeter dizisi 4. bölüm ilgi çeken kıyafetler:Aylin yakası kürklü kaban,Aylin desenli kaban, Aylin çizgili triko kazak,siyah pantolon ve siyah bot ve diğer kıyafetler foto galerimizde paylaşılacaktır.

Yeter Dizisi 3. Bölüm Kıyafet Markaları

Yeter dizisi 3. bölümde oyuncuların giydikleri,İdil kırmızı pelerin palto,Aylin siyah elbise ve küpe,Aylin bej kaban,Aylin mavi bluz ve diğer elbiselerin markaları sürekli güncellenen foto galerimizde yayınlanacaktır.

 

Yeter Dizisi 2. Bölüm Kıyafet Markaları

Yeter 2. bölümde,Aylin bej kaban ve siyah kazak,Pelin Karahan(Aylin) mavi bluz,İdil siyah kaban ve ayakkabı,Pelin Karahan(Aylin) yeşil etek ve krem kaban markaları galerimize eklenecektir.

 

Yeter Dizisi 1. Bölüm Kıyafet Markaları

Yeter dizisi 1. bölümde Aylin’in gelinlik markası,1. bölüm Pelin Karahan(Aylin) mont,Pelin Karahan(Aylin) bordo elbise,Pelin Karahan mavi elbisesi markaları galerimize eklenecektir.

1 Cevap

  1. 18 Şubat 2016

    […] Yeter […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.