• Genel

Yasak Elma 48.Bölüm Kıyafetleri


Yasak Elma 48.bölüm kıyafetleri

Yasak Elma dizisi 48.bölüm kıyafetleri ve Yasak Elma dizisi ile ilgili tüm detayları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Fox Tv ekranlarında Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşmaya devam eden Yasak Elma dizisi iddialı kıyafet kombinleri ile de izleyenlerden tam not almaya devam ediyor.Yasak Elma kıyafetleri ve kıyafet markaları Ender kıyafetleri ve Yıldız kıyafetleri ile de tüm dikkatleri çekiyor. Hanımların tüm dikkatleri Yasak Elma kıyafetleri ve markaları konusunda olurken beylerde bu konuda takipçi olarak yerlerini alıyorlar.

Yasak Elma dizi kıyafetleri arasında Ender elbise modelleri ve renkleri hanımların beğenisini kazanarak çok yakından takip ediliyor. Ayrıca Ender etek kombinleri ve Ender pantolon kombinleri de çok beğeniliyor.Yasak Elma dizisi kıyafetleri  arasında Yıldız da stil ve şıklık bakımından Ender’den aşağı kalmayarak her hafta Yasak Elma dizisi kombin savaşları arasında ilk sırada yerini alıyor. Yıldız tulum, Yıldız elbise, Yıldız etek kombinleri ve Yıldız pantolon kombinleri kabar, Yıldız takı ve aksesuarlı da dikkatleri çekiyor.

Bununla birlikte Yasak Elma dizisi kıyafetleri arasında dikkat çeken diğer bayan kıyafet kombinleri  Yasak Elma Zehra kıyafetleri, Yasak Elma Lila kıyafetleri ,Yasak Elma Zerrin kıyafetleri ve Yasak Elma Şahika kıyafetleri oluyor. Yasak Elma dizi kıyafetleri arasında Yasak Elma Caner kıyafetleri, Yasak Elma Kaya kıyafetleri ; Yasak Elma Halit kıyafetleri ,Yasak Elma Hakan kıyafetleri, Yasak Elma Yiğit kıyafetleri,Yasak Elma Emir kıyafetleri ve Yasak Elma Erim kıyafetleri erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyorlar.

Yasak Elma 48.Bölüm 9 Eylül Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.