• Genel

Yasak Elma 43.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 43.bölüm kıyafetleri

Yasak Elma dizisi 43.bölüm kıyafetleri ve Yasak Elma dizisi ile ilgili tüm detayları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.Fox Tv ekranlarında Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşmaya devam eden Yasak Elma dizisi iddialı kıyafet kombinleri ile de izleyenlerden tam not almaya devam ediyor.

Yasak Elma kıyafetleri ve kıyafet markaları Ender kıyafetleri ile olduğu kadar ,Zeynep kıyafetleri ve özellikle Yıldız kıyafetleri ile de tüm dikkatleri çekiyor. Ender elbise modelleri ve renkleri hanımların beğenisini kazanarak çok yakından takip ediliyor. Yıldız da stil ve şıklık bakımından Ender’den aşağı kalmayarak her hafta Yasak Elma dizisi kombin savaşları arasında ilk sırada yerini alıyor.

Yasak Elma dizi kıyafetleri arasında Alihan kıyafetleri özellikle beylerin yakın takibinde yer alarak çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Alihan takım model ve renkleri kadar, Alihan ceket ve Alihan saat modelleri de dikkat çekiyor. Bununla birlikte Zehra kıyafetleri, Lila kıyafetleri, Zerrin kıyafetleri ve Caner kıyafetleri de dikkatleri çekiyor ve beğenileri kazanıyor.

Yasak Elma 43.Bölüm 29 Nisan Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.