• Genel

Yasak Elma 39.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 39.bölüm kıyafetleri

Fox Tv ekranlarında Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşmaya devam eden ve iddialı kıyafet kombinleri ile izleyenlerden tam not alan Yasak Elma dizisi kıyafetleri bu hafta da dizi modası takipçilerinden de tam not almayı başarıyor.

Yasak Elma kıyafetleri güçlü Ender kıyafetleri ile olduğu kadar ,akıllı ve güzel Zeynep kıyafetleri ile ve de şık kombinleri ile Yıldız kıyafetleri ile de tüm dikkatleri çekiyor. Ender elbise modelleri ve renkleri hanımların beğenisini kazanarak çok yakından takip ediliyor. Yıldız da stil ve şıklık bakımından Ender’den aşağı kalmayarak her hafta Yasak Elma dizisi kombin savaşları arasında ilk sırada yerini alıyor.

Yasak Elma dizi kıyafetleri arasında Alihan kıyafetleri özellikle beylerin yakın takibinde yer alarak çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Alihan takım model ve renkleri kadar, Alihan ceket ve Alihan saat modelleri de dikkat çekiyor. Bununla birlikte Zehra kıyafetleri, Lila kıyafetleri, Zerrin kıyafetleri ve Caner kıyafetleri de dikkatleri çekiyor ve beğenileri kazanıyor.

Yasak Elma 39.Bölüm 1 Nisan Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.