• Genel

Vuslat 17.Bölüm Kıyafetleri

Vuslat Sultan 17.bölüm kıyafetleri

TRT 1 ekranlarında Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşan  Vuslat kıyafetleri çok yakından takip ediliyor. Vuslat 17.bölüm bölüm kıyafetleri ve markaları neler sizler için araştırıyoruz.Vuslat dizisi kıyafetleri 17.bölümü ile izleyenleri yine ekranların başına toplayacak. Son derece heyecanlı ve duygusal anların yaşanacağı  dizide kıyafetlerde dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Satranç bildiğimizden çok farklı olan türlerini araştırmaya başladığımız  ” Ariflerin Satrancı” ile Vuslat dizisi ile dikkatleri çekiyor. TRT 1 ekranlarında Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşan Vuslat dizisi  “İyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu”nun serüvenleri üzerine kurgulanarak, tüm karakterlerin insana ait hallerini İbn-i Arabi’nin  “Satranc-ı Urefa oyunu” ile anlatmaya devam ederken  Vuslat dizisi kıyafetleri ile de beğenileri kazanarak ve yakından takip ediliyor.

Vuslat dizisi styling olarak çok başarılı ve çok beğeniliyor. Özellikle kişilerin sosyal statülerine ve ekonomik durumlarına uygun olan kıyafetleri kişilerle çok şık bir tarzda buluşturması izleyenlerden ve takipçilerden tam not alıyor. Günlük şıklık ve ofis şıklığı için ham  hanımlara hem de beylere fikir veriyor.

Vuslat dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile olduğu kadar Vuslat dizi kıyafetleri ile de izleyenlerden tam not alıyor ve beğenileri kazanıyor.Özellikle başrol oyuncuları Kadir Doğulu Aziz kıyafetleri ve Devrim Özkan Feride kıyafetleri çok yakından takip ediliyor.

Vuslat Feride kıyafetleri sezonun beğenilecek ve özellikle gönlük şıklıkta rahatlıkla tercih edebileceğiniz modellerini ekranlara taşırken; İş adamı Aziz takım şıklığı ile beyleri yakından buluşturuyor. Aziz spor şıklıkta beylerden tam not alıyor.

Vuslat kıyafetleri arasında Vuslat Nehir kıyafetleri, Vuslat Kerem kıyafetleri, Vuslat Sultan kıyafetleri, Vuslat Fırat kıyafetleri, Vuslat Ceylan kıyafetleri, Vuslat Serpil kıyafetleri, Vuslat Salih Baba kıyafetleri ve Vuslat Altan kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Vuslat Nehir kıyafetleri ofis şıklığını ve gündüzden geceye geçişleri hanımlarla paylaşırken şahane kombinleri ile beğenileri kazanıyor. Ayrıca Kerem kombinleri de beylerin yakın takibinde yer alıyor.

Vuslat kıyafetleri her yaştan her kişi için farklı tarzları ile ilgi çekerek ve beğenileri kazanıyor. Sezonun hit parçalarını dizinin kahramanlarının tarzı ile birleştirerek bizlerle buluşturacak olan Vuslat dizisi kıyafetleri ile dizi modasında ilk sıralarda yer alıyor.

Vuslat 17.Bölüm 6 Mayıs Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.