• Genel

Vuslat 14.Bölüm Kıyafetleri

Vuslat 14.bölüm kıyafetleri

TRT 1 ekranlarında Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşan Vuslat dizisi 14.bölümü ile izleyenleri yine ekranların başına toplayacak. Son derece heyecanlı ve duygusal anların yaşanacağı 14.bölümde Vuslat dizi kıyafetleri ve kıyafet markaları da çok yakından takip edilecek.

Satranç bildiğimizden çok farklı olan türlerini araştırmaya başladığımız  ” Ariflerin Satrancı” ile Vuslat dizisi ile dikkatleri çekiyor. TRT 1 ekranlarında Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşan Vuslat dizisi  “İyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu”nun serüvenleri üzerine kurgulanarak, tüm karakterlerin insana ait hallerini İbn-i Arabi’nin  “Satranc-ı Urefa oyunu” ile anlatmaya devam ederken  Vuslat dizisi kıyafetleri ile de beğenileri kazanarak ve yakından takip ediliyor.

Vuslat dizisi styling olarak çok başarılı ve çok beğeniliyor. Özellikle kişilerin sosyal statülerine ve ekonomik durumlarına uygun olan kıyafetleri kişilerle çok şık bir tarzda buluşturması izleyenlerden ve takipçilerden tam not alıyor.

Vuslat dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de izleyenlerden tam not alıyor ve beğenileri kazanıyor.Özellikle başrol oyuncuları Kadir Doğulu Aziz kıyafetleri ve Devrim Özkan Feride kıyafetleri çok yakından takip ediliyorken, Nehir kıyafetleri, Kerem kıyafetleri, Sultan kıyafetleri, Fırat kıyafetleri ve Altan kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor.

Vuslat kıyafetleri her yaştan her kişi için farklı tarzları ile ilgi çekerek ve beğenileri kazanıyor. Sezonun hit parçalarını dizinin kahramanlarının tarzı ile birleştirerek bizlerle buluşturacak olan Vuslat dizisi kıyafetleri ile dizi modasında ilk sıralarda yer alıyor.

Vuslat 14.Bölüm 15 Nisan Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.