• Genel

Halka 17.Bölüm Kıyafetleri


Halka 17.bölüm kıyafetleri

TRT ekranlarında Salı akşamları izleyenleri ile buluşan Halka dizisi 17.bölüm kıyafetleri ve tüm detayları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.Halka dizisi kıyafetleri ve kıyafet markaları ile de izleyenlerden tam not almaya devam eden Halka gerek oyuncu kadrosu, gerek konusu ile dikkat çekiyor.

Serkan Çayoğlu, Hande Erçel  ve Kaan Yıldırım başrolleri paylaşırken , Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen,  Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat gibi birbirinden başarılı isimlerinde yer aldığı Halka dizi kıyafetleri ile de çok yakından takip ediliyor.

Halka kıyafetleri arasında özellikle beğenilerek yakından takip edilen kombinler Halka Müjde kıyafetleri oluyor. Halka Müjde ceket, Müjde kaban, Müjde bluz, Müjde triko, Müjde tişört, Müjde pantolon, Müjde bot ve Müjde takı modelleri çok beğeniliyor

Halka dizi kıyafetleri arasında dikkat çeken isimlerden bir diğeri ise Komiser Bahar kıyafetleri oluyor. Bahar deri ceket model ve renkleri özellikle çok beğeniliyor. Ayrıca Kaan deri ceket modelleri beylerin ilgisini çekerken; Cihangir palto, Cihangir kaban ve Cihangir trençkot modelleri de beğeniliyor. Ayrıca Hümeyra kıyafetleri ve Gülay kıyafetleri de yakından takip ediliyor.

Halka kıyafetleri hem hanımların hem de beylerin yakın takibinde yer alacak olan başarılı kombinleri ile tanıtım fragmanları ile birlikte sık sorulan sorular arasında yerini aldı.Sezonun en hitlerini trendler ve stillerle birleştiren dizi kıyafetleri Halka ile birlikte daha da dikkat çekici oluyor.

Halka 17.Bölüm 14 Mayıs  Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.