• Genel

Elimi Bırakma 41.Bölüm Kıyafetleri


Elimi Bırakma 41.bölüm kıyafetleri

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları izleyicisi ile  buluşan Elimi Bırakma dizisi 41.bölüm kıyafetleri ve  markaları ile de çok yakından takip edilmeye devam ediyor.Elimi Bırakma dizisinde giyilen kıyafetlerin detayları markaları ile birlikte sizlerle yazımızın devamına yer alan foto galerimizde buluşuyor.

Sezonun en trendlerini ekranlara taşıyan dizi kıyafetleri her hafta izleyenlerden ve dizi modası takipçilerinden tam not alırken, bu dizilerden ilk sıralarda yer alan ve hem erkek hem bayan modasında çok beğeni kazanan Elimi Bırakma dizisi kıyafetleri de çok yakından takip ediliyor. Özellikle Feride kıyafetleri tesettürlü hanımların kıyafet kombinlerinde etkili oluyor.

Elimi Bırakma kıyafetleri özellikle genç hanımların yakın takibinde yer alan olan Alina Boz ( Azra ) kıyafetleri çok beğeniliyor. Günlük şıklık konusunda rahatlığı da tercih eden genç hanımlar Azra’nın tarzından yararlanıyorlar. Melis kıyafetleri ve Cansu kıyafetleri  de genç hanımlardan tam not alıyorlar .Dolunay Soysert ( Sumru ) , Serap kıyafetleri, Hülya kıyafetleri ve tabi ki Feride Hanım yani Şeker Teyze kıyafetleri de  orta yaş hanımlardan tam not almaya devam ediyor.

Elimi Bırakma dizi kıyafetleri tabi ki sadece hanımların değil beylerinde beğenisini kazanarak yakından takip ediliyor.Özellikle Alp Navruz Cenk kıyafetleri çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Cenk takım, tişört pantolon,gömlek,triko, takım, kaban, palto  ve aksesuarları yakın takipte yer alıyor.

Elimi Bırakma  styling olarak çok beğenilen diziler arasında ilk sıralarda yer alırken, dizide yer alan diğer karekterlerin kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Özellikle beylerden  Kadir kıyafetleri, Arda kıyafetleri ve Azmi kıyafetleri de beğenileri toplamaya devam ediyor.

Elimi Bırakma 41.Bölüm 19 Mayıs Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.