• Genel

Çukur 64.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 64.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur 64.bölüm kıyafetleri ve kıyafet markaları ile izleyenlerden tam not almaya devam ediyor.Çukur dizisi  kıyafetleri 64.bölüm Show Tv ekranlarında yerini alırken dizide giyilen kıyafetler ve kıyafet markaları foto galerimizde siz dizi modası takipçileri ile buluşmaya devam ediyor.

Çukur kıyafetleri arasında özellikle Yamaç kıyafetleri çok dikkat çekiyor. Yamaç kaban, Yamaç trençkot, Yamaç gömlek,Yamaç triko,Yamaç pantolon ve Yamaç bot modelleri çok beğeniliyor. Ayrıca  baylardan Vartolu kıyafetleri ve Celasun kıyafetleri tam not almaya devam ediyor. Beylerin giydiği takım modelleri kadar gömlekleri de dikkatleri çekiyor.

Çukur dizi kıyafetleri arasında Çukur Sultan kıyafetleri hırka, ceket, bluz ve gömlek modelleri ile beğenileri kazanırken Çukur Meliha kıyafetleri bluz, gömlek, elbise ve pantolon model ve renkleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca Çukur Damla kıyafetleri sezonun ceket, trençkot, bluz , gömlek ve pantolon modellerini ekranlara taşıyor. Damla takı modelleri de beğenilerek yakından takip ediliyor.

Çukur 64.Bölüm 6 Mayıs Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.