• Genel

Benim Tatlı Yalanım 9.Bölüm Kıyafetleri


Benim Tatlı Yalanım 9.bölüm kıyafetleri

Perşembe akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Benim Tatlı Yalanım kıyafetleri ve kıyafet markaları da merak ve ilgi ile takip edilen dizi kıyafetleri arasında ilk sırada yer alıyor. Benim Tatlı Yalanım 9.bölüm kıyafetleri yazımızın devamında yer alan foto galerimizde siz takipçilerimizle buluşuyor.

Benim Tatlı Yalanım dizi kıyafetleri arasında en çok dikkat çekenlerden birisi Suna kıyafetleri oluyor. Suna kıyafetleri hanımlardan tam not alacak kombinlerden oluşurken ; Kayra kıyafetleri de küçük hanımların ve annelerin dikkatini çekecek kombinlerden oluşuyor.Benim Tatlı Yalanım kıyafetleri arasında Hande kıyafetleri de çok şık ve tarz parçalardan oluşuyor.Sezonun en şık parçalarını birbirinden güzel kombinlerle ekranlara taşıyacak olan dizi kıyafetleri izleyenlerinde beğenisini kazanacaktır.

Benim Tatlı Yalanım dizisi kıyafetleri hanımların olduğu kadar beylerinde yakın takibinde yer alacak. Furkan Palalı Nejat kıyafetleri sezonda erkek modasına yön verecektir. Yaz ekranlarının en şık, en cool ve en karizmatik babası Nejat kıyafet kombinleri ile de beğenileri kazanacak.

Benim Tatlı Yalanım 9.Bölüm 8 Ağustos Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.