• Genel

Benim Tatlı Yalanım 1.Bölüm Kıyafetleri


Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm kıyafetleri

Yaz sezonuna damgasını vuracak olan dizilerden birisi Benim Tatlı Yalanım ilk bölümü ile Perşembe akşamı izleyenleri ile buluşacak. Benim Tatlı Yalanım kıyafetleri ve kıyafet markaları da merak ve ilgi ile takip edilecek dizi kıyafetleri arasında ilk sırada yer alıyor. Benim Tatlı Yalanım 1.bölüm kıyafetleri yazımızın devamında yer alan foto galerimizde siz takipçilerimizle buluşuyor.

Benim Tatlı Yalanım dizi kıyafetleri Suna kıyafetleri ile genç hanımlardan tam not alacak kombinlerden oluşurken ; Kayra kıyafetleri de küçük hanımların ve annelerin dikkatini çekecek kombinlerden oluşuyor. Sezonun en şık parçalarını birbirinden güzel kombinlerle ekranlara taşıyacak olan dizi kıyafetleri izleyenlerinde beğenisini kazanacaktır.

Benim Tatlı Yalanım dizisi kıyafetleri hanımların olduğu kadar beylerinde yakın takibinde yer alacak. Furkan Palalı Nejat kıyafetleri sezonda erkek modasına yön verecektir. Yaz ekranlarının en şık, en cool ve en karizmatik babası Nejat kıyafet kombinleri ile de beğenileri kazanacak.

Benim Tatlı Yalanım kadrosu

Benim Tatlı Yalanım Oyuncuları:

Furkan Palalı – Nejat

Aslı Bekiroğlu – Suna

Lavinya Ünlüer – Kayra

Ahmet Saraçoğlu – Şevket Baba

Gonca Sarıyıldız – Hande

Aslı İnandık – Saniye

Cem Zeynel Kılıç – Hayri

Sadi Celil Cengiz – Rafet

Seda Türkmen

Ali Yoğurtçuoğlu

Benim Tatlı Yalanım oyuncuları

Benim Tatlı Yalanım Konusu :

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile  ile buluşacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncu kadrosu ile olduğu kadar konusu ile de izleyenlerin beğenisini kazanacaktır. Q3 Medya imzalı olan dizide başrolleri Furkan Palalı ( Nejat) Aslı Bekiroğlu ( Suna) ve Lavinya Ünlüer ( Kayra ) paylaşıyor. Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Deniz Dargı ve Murat Taşkent yazıyor.

Benim Tatlı Yalanım

Karısı tarafından terk edilen Nejat’ın, (Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra (Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Annesinin ağzından yazdığı mektuplarla iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna ( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

Nejat ve Suna’nın beyaz bir yalanla başlayıp, tutku dolu bir aşka dönüşecek hikayeleri merakla bekleniyor.

Benim Tatlı Yalanım 1.Bölüm 13 Haziran Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.