Siyah Saç Rengi

siyah saç

siyah saç

Saç rengi seçimi hanımlar için oldukça önemli ve zor bir karardır. Hele ki bir de seçmek istediğiniz renk siyah saç rengi gibi radikal bir renk olursa. Siyah herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir renk değildir. Siyah saç rengi kişinin ten rengi, gözleri ve yüz şekli ile olduğu kadar kişiliği ile de uyumlu olmalıdır.

Açık tenli hanımlarda abanoz siyah saç gibi saç renkleri daha şık görünürken koyu tenli hanımlarda düz siyah,kızıl siyah saç   ya da mavi siyah saç rengi daha hoş duracaktır. Siyah saç rengi bende nasıl duracak diye karar veremiyorsanız benim tavsiyem peruk ile bun denemeniz, siyah renk perukları takarak saç renginin sizde nasıl duracağını bulabilirsiniz.

Saç renginizi siyah yapmaya karar verdiniz peki saç modeliniz nasıl olmalı diye düşünüyorsanız bu konuda da en doğru karar yüz şeklinize ve size en çok yakışan modeli bulmak olacaktır. Siyah saç modeli olarak kesim yaptırırken ,siyah saç renginin sizi daha sert göstereceğini unutmayarak yumuşak kesimli saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.