Saç Renkleri ve Modelleri

2015 saç renkleri ve modelleri

2015 saç renkleri ve modelleri

Sezonun saç renkleri ve modelleri neler,saçınızda değişiklik yapacaksanız nasıl bir model ve renk yapmalısınız gibi soruların cevaplarını yazımızda bulacaksınız. Şık kahveler, ışıltılı saçlar, platin sarılar, ombreler ve kumral sezonun saç renkleri arasında yer alıyor.

Altın ışıltısı sarı saçlarda  dikkat çekiyor:  Bunun için öncelikle saç dipleri doğal tonlardaolmalı ve uçlara doğru açıklı koyulu tonlarda sarılarla saçlara ışıltı verilmelidir.

Saç gölgelerinde şarap tonları dikkat çekiyor : Turuncu zemin üzerine şarap tonları ile yapılan gölgeler özellikle beyaz tenli kadınlarda çok şık ve trend duracaktır.

Ombre saçlar: Ombre bu sezon bir kaç farklı ton sarının bir arada kullanılması ile daha şık bir görünüm kazanıyor. Saçlar diplerde koyu renk başlıyor,uçlara doğru açılırken birkaç farklı ton sarı kullanılıyor.

Işıltılı Kahve Saçlar:Elmacık kemikleri hizasından başlayarak kahve saçlarınıza ışıltılar arttırarak çok şık ve güzel görünebilirsiniz.

Platin saçlar:Platin saçlar biraz cesaret gerektiren saç renkleri arasında yer alırken ,aynı zamanda sezonun saç rengi trendleri arasında da yer alıyor. Platin saçlar açık tene sahip ve açık saç renginde ki hanımlar tarafından kullanılmalıdır.

Saç Rengi Modelleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.