Ton Sür Ton Trendi Kıyafetleri

ton sür ton kıyafet kombinleri

ton sür ton kıyafet kombinleri

Son dönemlerde yeniden trendleri zorlayan ve pek çok kişinin severek kullandığı, ton sür ton kıyafetler sezonda yerini koruyacak. Pek çok ünlü modacının koleksiyonlarında ve defilelerinde yer verdiği ton sür ton kıyafet kombinleri ile hanımlar farklı bir şıklık yakalıyor.

Ton Sür Ton nedir?

Ton sür ton Fransızca’dan gelen bir terim olmakla  birlikte ton üzerine ton sürmek şeklinde yorumlanabilir. Kısacası aynı rengin tonlarını kullanarak giyinilmesine ton sür ton deniyor. Ton sür ton  sadece modada değil dekorasyonda ve daha pek çok alanda hayatımızda yerini aldı.

Ton Sür Ton Giyinmenin Püf Noktaları:

**Ton sur ton giyinirken bir rengi seçin ve farklı renklerini koyudan açığa kullanın.

**Renk geçişlerini sağlarken vücudunuzun proporsiyonunu da göz önünde bulundurarak  hatları kapatmak istediğiniz  yerlerde koyu tonları, vurgulamak istediğiniz alanlarda ise açık tonları kullanarak kombinler yapın.

**Tek bir rengin ya da fazla geçişleri bulunmayan tonların kullanılması boyunuzun olduğundan daha uzun görünmesini sağlar.

**Uzun görünmek isteyen hanımlar ton sür ton etkisini ayakkabı,çanta ve kemerde kullanabilirsiniz.

**Ton sür ton kombininizde çapraz detaylar kullanarak çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin desenli çantalar  ya da ayrı renk bluz veya gömlekler.

**Ton sür ton kombinde farklı kumaşları kullanarak ta çok trend görünebilirsiniz. Örneğin kadife pantolonunuzu şık bir kazakla,ya da şifon bir parça ile kumaş bir pantolonu kombinleyebilirsiniz.

Ton sür ton kıyafetlerle ilgili ipuçlarını sizlerle paylaştım,sizler bunlardan yola çıkarak çok şık kombinler yapmak için birde galerimizde bulunan ton sur ton kombin örneklerini inceleyebilirsiniz.Sizlerde kendi kombinlerini dilediğiniz şekilde oluşturarak trendleri yakalayabilirsiniz.

Ton Sür Ton Trendi Kombinler:

2 Cevaplar

  1. 21 Şubat 2016

    […] verdiği Ayşe karekteri ilk andan itibaren şık stili ile çok beğenilecek. Sezonun trendi olan ton sür ton  kıyafet kombini ilew göz kamaştırıyor. Ayşe midi yırtmaçlı beyaz elbisesini ekru kaban […]

  2. 2 Mart 2016

    […] tüm beğenileri kazanıyor ve Sezonun erkek modasını belirliyor. Emir kıyafet şıklığında ton sür ton kıyafetleri daha çok tercih ediyor […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.