Kara Sevda 13.Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 13.bölüm dizi kıyafetleri

Kara Sevda 13.bölüm dizi kıyafetleri

Çarşamba akşamlarının en çok sevilen dizileri arasında yer alan Kara Sevda dizisi 13. bölümü ile 12 Ocak akşamı izleyenleri ile buluşacak. Kara Sevda 12. bölümde Kemal yaralanmıştı,Kara Sevda 13. bölümde Kemal iyileşme sürecine giriyor ve Kemal’in yakınında bu süreçte Asu yer alacak. Nihan ise bu durumu kıskançlık ile izleyecek. Kara Sevda 12. bölümde yaşanacaklar kadar dizi kıyafetleri de yakından takip edilecek.

 

Kara Sevda 13. bölüm kıyafetleri arasında Nihan gri elbisesi ile çok hoş görünüyor. Nihan kaban olarak bu hafta bordo kürk kabanı ile sezonun ne şık ve en güzel görüntülerinden birinde yer alıyor. Nihan’ın kabanı kadar beğenilecek olan bir diğer kaban ve palto modelleri ise Leyla’nın bebe mavisi kuşaklı paltosu, Vildan kırmızı kaban  ve Zeynep’in mürdüm kabanı olacak.

 

Kara Sevda kıyafetleri arasında Kemal kıyafetleri çok beğeniliyor. Özellikle takım modelleri yakından takip edilen Kemal şıklığı sezonun erkek modasına yön veriyor. Erkek modasına yön veren bir diğer kara Sevda dizi kıyafetleri arasında Emir kıyafetleri de yer alıyor.Emir farklı gömlek modelleri kadar ,palto ve kazak modelleri yer alıyor. Kara Sevda 13.bölüm kıyafet markaları tüm detayları galerimizde yer alıyor.

Kara Sevda 13.Bölüm 13 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.