2016 Oscar Ödül Töreni Kırmızı Halı Kıyafetleri


Oscar 2016 kırmızı halı kıyafetleri

Oscar 2016 kırmızı halı kıyafetleri

88. Oscar töreni Hollywood Dolby Tiyatro’da düzenlenen bir tören ile sahiplerini uldu. Günün en öenmli olayı ise Revenant filmi ile En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü  Leonardo Dicaprio’nun alması oldu.En İyi kadın oyuncu Ödülünü Brie Larson Room filmi ile aldı. Oscar töreni ödülleri ile olduğu kadar kırmızı halı kıyafetleri ile de adından söz ettiriyor. Yılın en önemli ödül törenlerinden biri olan Oscar Töreni kırmızı halı kıyafetleri hanımlara her zaman ilham kaynağı oluyor.

 

88. Oscar ödül töreni kırmızı halı kıyafetleri arasında  sosyal medyada en çok konuşulan ve beğenilen kıyafet ise su yeşili elbisesi ile Cate Blanchett oldu. Carol filmiyle En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday olan Cate Blanchett kıyafeti ile törenin en şık kadınları arasına katıldı. Aplike çiçek detaylı elbisesini zarif takılar, doğal sa. ve zarif makyajı ile tamamlamış.

 

En iyi kadın oyuncu Ödülünü alan Brie larson ise lacivert fırfır detaylı elbisesi ve tamamı elmaslarla işlenmiş kemeri ile kusursuz bir zariflik içinde görünüyor. Lacivert 2016 kırmızı halı kıyafetleri içinde tercih edilen renk olarak hanımların sezonda da ilk tercihleri arasında yer almasına neden olundu.

 

Naomi Watts lacivert mor payet detaylı vücudunu saran straplez elbisesi ile kırmızı halıda adeta ışıldadı. Törenin bir diğer lacivert elbisesi ünlüsü ise Sofia Vergera oldu.Şık ve kusursuz görünen Vergera adeta göz kamaştırdı.

 

2016 Oscar töreni kıyafetleri arasında beyaz tercih eden ünlüler arasında en şık olanderin göğüs dekolteli ve fırfırlı elbisesi ile Olivia Wilde oluyor. Kırmızı halı denilince kırmızı elbiselerde sıklıkla tercih ediliyor. Bu yıl kırmızı elbise tercihlerini ünlüler after partiye saklarken  Charlize Theron kuyruklu derin göğüs dekolteli kırmızı elbisesini muhteşem bir kolye ile tamamlayarak çekici, şık ve ihtişamlı görünmeyi başarıyor.

 

Oscar töreni kırmızı halı şıklığında rüküş olan ünlülerde yok değil, hatta öyle ki çoğu zaman şık olan ünlülerden bazıları bu yıl ki törende oldukça rüküş ya da vasat bir görüntü çizdiler. Oscar’ın rüküşleri arasında  Kate Winslet, Daisy Ridley ve Heidi Klum gibi isimler yer alıyor.

 

2016 Oscar Töreni Kırmızı Halı kıyafetleri özellikle bu yıl mezuniyet heyecanı yaşayacak olanlar için ilham kaynağı olabilir. Şık ve zarif görünmek için sizlerde ünlülerin elbise, aksesuar,saç ve makyaj modellerini yakından inceleyebilirsiniz. Kırmızı halı elbiselerinin tasarımcıları  galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Oscar Töreni Kırmızı Halı Kıyafetleri 2016:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.