Yaz’ın Öyküsü Dizisi Oyuncuları

Yaz'ın Öyküsü oyuncu kadrosuKanalD’nin yeni dizisi Yaz’ın Öyküsü pazar günü ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı .Baş rollerini Vildan Atasever ve Tansel Öngel gibi başarılı oyuncuların paylaştığı dizi izleyicilerin ilgisini toplamayı başardı.
Yetimhanede büyüyen bir kızın hayatını anlatan Yaz’ın Öyküsü dizi KanalD’nin yaz sezonu dizileri arasında yerini aldı.Yaz’ın Öyküsü dizisinin oyuncu kadrosunu ve resimlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Yaz’ın Öyküsü Dizi Konusu ve Hikayesi:
Yaz yetiştirme yurdunda büyüyen ve ne büyük hayali kendi ayakkları üzerinde durmak olan genç bir jkızdır ve bu hayaline istediğinden biraz erken kavuşması gerekir. Arıcılar Kız Yetiştirme Yurdu ‘nda kalan Yaz yurtta çıkan bir sorun yüzünden yurttan erken ayrılmak zorunda kalır. Yaz’ın yetimhane arkadaşları Ekim, Caner ve Ferhat’tan başka güvenecek kimsesi yoktur. Anne ve babası hakkında en küçük bir bilgiye bile sahip olmayan Yaz anne babasından ümidini kesmiştir.

Bu arada Yaz’ın annesi olan Umut ünlü bir televizyon programı yapımcısıdır.Babası ise zengin bir ailenin çocuğu olan Mert’tir. Yaz’ın annesi ve babası ayrı dünyalarda hayatlarını sürdürmektedirler. umut bir kızının olduğu bilmemektedir. Umut genç yaşta hamile kaldığındaMert çocuğu istemez ve ayrılırlar, ancak Mert’in babası Umut’u takip eder ve bebek doğduğunda Umut’a bebeğin ölü doğduğunu söylemeleri için hastane çalışanlarına para verir.Hastane çalışanlarından biri yıllar sonra Umut’un yaptığı televizyon programını arayarak kızının yaşadığını ve bir yetiştirme yurdundan kaldığını söyler. Umut kızını bulmak için harekete geçer. Asıl hikaye de bundan sonra başlar.

YAZIN ÖYKÜSÜ OYUNCULARI

Vildan Atasever (Umut),

Tansel Öngel (Mert),

Ece Çeşmioğlu (Yaz),

Çağdaş Onur Öztürk (Tunç),

Tuğçe Açıkgöz (Ekim),

Tarık Ündüz (Ferhat),

Deniz Gürzumar (Caner),

Ayşegül İşsever (Nevra),

Zühtü Erkan (Doğu),

İncilay Şahin (Saniye),

Zehra Daştan (Armağan),

Elit Çam (Selin),

Zeynep Kaçar (Peri),

Burcu Ergenekon (Türkan)

Gönül Ülkü (Parla)

 

Yapım​​​​: D Yapım Yapımcı​: E. Ayşe Durmaz

Uygulayıcı Yapımcı​: Ayşıl Tay

Yönetmen​: Yağız Alp Akaydın

Senaryo​: İlker Arslan,Cem Görgeç, Cenk Boğatur ve Gamze Arslan

Görüntü Yönetmeni​: Kemal Sözen

Sanat Yönetmeni: Murat Güney

Müzik: Atakan Ilgazdağ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.