Tatlı İntikam Dizi Oyuncuları

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan tatlı İntikam dizisi şimdiden merakla bekleniyor. Tatlı İntikam dizisi tanıtım fragmanı ile birlikte büyük merak ve ilgi uyandırdı. sevilen başarılı ve yakışıklı oyuncu Furkan Andıç ile başarılı ve güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu‘nun başrollerinde yer aldığı Tatlı İntikam dizisi izleyenlerin ilgisini çekerek beğenileri kazanacaktır.

 

Barış Erçetin’in yönetmen koltuğunda oturduğu Tatlı İntikam dizisinin senaryosunu Pınar Ordu ve İlker Aslan kaleme alıyor.Yapımcılığını D Productions üstlendiği dizinin günü henüz belli olmamakla birlikte izleyicinin merakla beklediği kesin.

 

Tatlı İntikam dizi oyuncuları arasında Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Hazal Türesan, Zeyno Gönenç ve Ayşenil Şamlıoğlu yer almaktadır.

 

Tatlı İntikam dizi konusu:

Pelin /Leyla Lydia Tuğutlu’nun düğün günü terk edilmesi ve terk edilme sebebinin Pelin’in eskiden üzdüğü birinin ahı olduğuna karar verilmesi ve bunun giderilmesi için yaptığı işler sonucu oluşan olaylar dizisi ile dizi başlar.

 

Tatlı İntikam dizisi tanıtım özel resimleri Yani Furkan Andıç ve Leyla Lydia tuğutlu’nun çok özel tanıtım resimleri ve oyuncu fotoğrafları hepsi sizlerle galerimizde buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.