Survivor All Star 27 Mayıs Kim Elendi?

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

Haftanın beş günü izleyicisi ile ekranlarda buluşan Survivor All Star eleme heyecanı ile devam ediyor. 27 Mayıs çarşamba akşamı eleme konseyi öncesi erzak oyunu oynanacak. Erzak oyununu kazanamayan takım bu haftayı erzağın dörtte biri erzakla geçirmek zorunda.

24 Mayıs Pazar  yapılan dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybederek Pazar günü yapılan konseye ünlüler gitmek zorunda kaldı.Survivor All Star ünlüler sms sıralaması, Survivor All Star halk oylaması sonuçları ve 27 Mayıs Survivor All Star kim elenecek sorularının yanıtlarınısizler için açıklıyoruz.Survivor All Star ünlüler 27 mayıs halk oylaması sms sıralama sonuçları listesinde en azı oyu alan eleme adaylarından bir kişi Survivor All Star’a veda edecek.

27 Mayıs akşamı dokunulmazlık oyununu kaybederek konseyde isim vermek zorunda kalan ünlüler takımı oylama sonucunda  eleme adayı olarak ünlüler takımından Hakan hem de Berna’nın ismi  çıktı. Survivor All Star 12. haftada kişisel dokunulmazlık oyununu ise kazanan isim Doğukan olunca 27 Mayıs konseyinde Doğukan kimin ismini verecek ? Merakla bekleniyor. Bununla birlikte halk oylaması sonucu birinci olan kişide bir isim  verecek ve dört eleme adayı arasından en az sms oyunu alan isim ünlüler takımına ve adaya veda edecek.

27 Mayıs Survivor All Star Ünlüler Kim Elendi?

24 Mayıs Survivor All Star konseyinde ünlüler takımında 3 oy Hakan, 3 oy Berna aldı ve eleme adayı olarak ikisi çıktı. Şimdi Survivor All Star 27 Mayıs ünlüler halk oylaması sms sıralaması sonuçları listesinde birinci kim olacak, kişisel dokunulmazlığı kazanan Doğukan kimin ismini yazacak ve sms oylamasında en azı oyu alarak adaya veda edecek?

Survivor All Star da 27 mayıs oylamasında ünlüler takımında birinci olan kişi Merve Aydın oldu ve Merve aydın ise Serenay dedi ve şimdi sıra Doğukan’ın adayını söylemesinde.Doğukan ise Anıl dedi bu durumda eleme adayları, Hakan ,Berna, Serenay ve Anıl oldu , bakalım halk oylaması sonucunda adaya kim veda edecek?

Survivor All Star 27 Mayıs 11. hafta elenen isim Berna oldu.

Sıralama:

1.Merve

2.Hakan

3.Serenay

4.Anıl

5.Berna

6.Doğukan

Survivor All Star 27 Mayıs Ünlüler Halk Oylaması Sms Sonuçları:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.