Survivor All Star 20 Mayıs Kim Elendi?

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

Haftanın beş günü Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı ve Çarşambna akşamları izleyicisi ile TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Survivor da eleme heyecanı devam ediyor. 17 Mayıs Pazar akşamı bir yerine iki aday belli oldu. 20 Mayıs Çarşamba akşamı Gönüllüler takımından bir kişi daha elenerek yarışmaya veda edecek. bakalım Gönüllüler kimi göndererek 5 kişi kalacaklar.

Survivor All Star 17 Mayıs akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım yine Gönüllüler olunca Gönüllüler konseyde bir kişin daha adını vereceklerken iki kişinin adının çıkması ise süpriz oldu.

Survivior All Star Gönüllüler 20 Mayıs eleme gecesinden sonra 5 kişi kalacaklar, eğer tekrar dokunulmazlık oyununu kaybederek konseye kalırlarsa önceden olduğu gibi elemek için 3 değil iki isim çıkartacaklar, Bu isismlerden birisi konseyde ismi en çok yazılan kişi olurken diğeri kişisel dokunulmazlık kolyesini takan kişi tarafından verilecek.

Survivior All Star 17 Mayıs kişisel dokunulmazlık kolyesini ise Hilmi Cem alarak bu hafta elenmemeyi garantilemiş oldu. Hilmi Cem 20 Mayıs Çarşamba akşamı 1 kişinin ismini eleme adayı olarak verecek.

Survivor All Star 17 Mayıs Pazar akşamı konseyde en çok yazılan isim Hasan ve Bozok yazılarak , bu hafta konseyde iki aday iki aday elenecek isimler arasında  yerlerini aldı.Bu akşam Hilmi Cem bir isim elenmek üzere söyleyecek ve sms birincisi de bir isim verirse elenmek üzere 4 isim çıkma ihtimali çok büyük. Bu akşam elenecek isimler ve elenen ismi ilk olarak dizi ve moda olarak sizlerle paylaşacağız ,bizi takip etmeye devam edin.

Survivor All  Star 20 Mayıs akşamı halk oylaması sms sonucu en çok oy alarak birinci olan yarışmacısı Hasan oldu . Hasan hem birinci oldu hem de adı elenecekler listesinde yer alıyor. Survivor All Sar da işler karıştı.Bu durumda Hasan’ın eleme de ki adaylığı düşünce Hasan eleme için bir isim vermesi gerekince Turabi’yi söyledi. Turabi ve Bozok arasında ki halk oylamasını bakalım kim kaybedecek? diye düşünürken Hilmi Cem isim olarak Sahra dedi Bakalım Halk oylaması sonucunda Turabi, Bozok ya da Sahra’dan hangisi yarışmaya veda edecek?

Survivor Ünlüler Takımı: Hakan, Berna, Doğukan, Anıl, Serenay, Merve Aydın

Survivor Gönüllüler Takımı: Begüm, Bozok, Turabi, Sahra, Hilmicem, Hasan

Acunn Medya 11. hafta sms sıralaması:

1. Hasan

2.Turabi

3.Bozok

4.Sahra

5.Begüm

6.Hilmi Cem

20 Mayıs 11. hafta  Survivor All Star da bu hafta elenen kişi 6. sırada yer alan kişi olması gerekirken Hilmi Cem hem aday olmadığı hem de dokunulmazlığı olduğu için eleme adaylarından Sahra oldu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.