Survivor All Star 17 Mayıs’ta Kim Aday Olacak?

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

En çok izlenen ve merakla takip edilen Survivor All Star yarışması Pazar akşamları elenmede ki ilk adayın ismini konsey kararı ile açıklıyor. Survivor All Star 17 Mayıs akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım yine Gönüllüler olunca Gönüllüler konseyde bir kişin daha adını verecekler.

Survivior All Star Gönüllüler 20 Mayıs eleme gecesinden sonra 5 kişi kalacaklar, eğer tekrar dokunulmazlık oyununu kaybederek konseye kalırlarsa önceden olduğu gibi elemek için 3 değil iki isim çıkartacaklar, Bu isismlerden birisi konseyde ismi en çok yazılan kişi olurken diğeri kişisel dokunulmazlık kolyesini takan kişi tarafından verilecek.

Survivior All Star 17 Mayıs kişisel dokunulmazlık kolyesini ise Hilmi Cem alarak bu hafta elenmemeyi garantilemiş oldu. Hilmi Cem 20 Mayıs Çarşamba akşamı 1 kişinin ismini eleme adayı olarak verecek. Survivior All Star 17 Mayıs akşamı konseyde en çok kimin ismi yazılacak merakla bekliyoruz.

Survivor All Star 17 Mayıs Pazar akşamı konseyde en çok yazılan isim Hasan ve Bozok yazılarak , bu hafta konseyde iki aday iki aday elenecek isimler arasında  yerlerini aldı.Eleme gecesine kadar sizlerle detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.