Sen Benimsin Oyuncuları ve Konusu


Sen benimsin

Sen benimsin

Fox TV ekranlarında Cuma akşamı izleyicisi ile buluşan Sen Benimsin dizisi deneyimli oyuncu kadrosunu genç oyuncularla daha da güçlendirerek ekranların iddialı dizilerinden birisi. Sen Benimsin dizisinin oyuncu kadrosunun başrol oyuncusu olarak 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz ve Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında finale kadar gelen Gökhan Keser paylaşıyorlar.

“Sen Benimsin” dizisinin Yapımcılığını Pastel Film, yönetmenliğini ise Kudret Sabancı üstleniyor.  Proje tasarımı Esin Gök ve senaristler Pınar Ordu ve Serdar Soydan’ın yaptığı Sen Benimsin oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.Sen Benimsin dizi müzikleri Kıraç tarafından yapılıyor.

Sen Benimsin Oyuncuları:

Başrolde yer alan, başarılı oyuncu Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz’e Güven Hokna, Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman  Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu gibi deneyimli isimler eşlik ediyor.

Ejder Yenilmez – Gökhan Keser

Nağme Yenilmez – Ruveyda Öksüz

Ahlas Toprak – Ruhi Sarı

Şimal Toprak – Burak Sergen

Elvan Zorlu – Dila Danışman

Cemile Yenilmez – Özgül Kavruk

Şefika Toprak – Seda Akman

Bereket Yenilmez – Güven Hokna

Nevin Deniz – Buket Dereoğlu

Sen Benimsin Konusu:

Bursa’nın zengin ailelerinden bir olan Yenilmezler’in veliahdı Ejder (Gökhan Keser) ve annesinin baskısıyla yetişmiş, başarılı bir piyanist olan Nağme’nin (Rüveyda Öksüz) ilk görüşte başlayan aşklarının çiftliğe taşınmasıyla yaşanan kaosu konu alan dizi “Sen Benimsin” bir trafik kazası sonucu tanışan ve birbirlerine aşık olan Ejder ve Nağme’nin ailelerinden habersiz verdikleri evlilik kararı her iki aile tarafından kabul edilmez. Yenilmezler Çiftliği’ne adım attığı andan itibaren Nağme, her kapının ardında hazin bir hikaye olduğunu fark eder. Bir süre sonra bu dört duvarın Ejder’le ilgili çok önemli bir sırrı da sakladığını öğrenen Nağme’nin bu evliliğe olan inancı sarsılır. Ancak bu aşktan vazgeçmeyecektir.

Sen Benimsin Oyuncu Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.