Sen Benimsin Oyuncu Kadrosu ve Konusu


Sen Benimsin

Sen Benimsin

Başrollerini yakışıklı, başarılı oyuncu ve şarkıcı Gökhan Keser ile tescilli güzel ve başarılı oyuncu ,Türkiye 2013 güzeli Rüveyda Öksüz’ün paylaştığı Sen Benimsin dizisi Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya başladı ve izleyiciden tam not alan dizilerden birisi oldu.

Sen Benimsin Konusu:

Bursa’nın zengin ailelerinden bir olan Yenilmezler’in veliahdı Ejder (Gökhan Keser) ve annesinin baskısıyla yetişmiş, başarılı bir piyanist olan Nağme’nin (Rüveyda Öksüz) ilk görüşte başlayan aşklarının çiftliğe taşınmasıyla yaşanan kaosu konu alan dizi “Sen Benimsin” Cuma akşamları FOX ekranılarında izleyicisi ile buluşuyor.

Bir trafik kazası sonucu tanışan ve birbirlerine aşık olan Ejder ve Nağme’nin ailelerinden habersiz verdikleri evlilik kararı her iki aile tarafından kabul edilmez. Yenilmezler Çiftliği’ne adım attığı andan itibaren Nağme, her kapının ardında hazin bir hikaye olduğunu fark eder. Bir süre sonra bu dört duvarın Ejder’le ilgili çok önemli bir sırrı da sakladığını öğrenen Nağme’nin bu evliliğe olan inancı sarsılır. Ancak bu aşktan vazgeçmeyecektir.

Sen Benimsin Oyuncuları:

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği bu yılın en iddialı dizilerinden biri olan “Sen Benimsin” Cuma 20.00’de FOX’ta. Dizinin yönetmenliğini ise Türkiye’de bugüne kadar en yüksek reytingli dizilere imza atan Kudret Sabancı üstleniyor. Proje tasarımı Esin Gök’e ait olan ve senaristliğini Pınar Ordu ve Serdar Soydan’ın yaptığı iki farklı dünyanın aşkını ekranlara taşıyacak “Sen Benimsin” oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Başrolde yer alan, başarılı oyuncu Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz’e Güven Hokna, Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu gibi deneyimli isimler eşlik ediyor! Dizinin müzikleri ise Kıraç’a ait.

Yapımcı Firma: Pastel Film

Yönetmen : Kudret Sabancı

Yapımcı: Yaşar İrvül- Efe İrvül

Senarist : Pınar Ordu- Serdar Soydan

Görüntü Yönetmeni :Hüseyin Devrim

Proje Tasarım :Esin Gök

Müzik :  Kıraç

Sen Benimsin Dizi Oyuncuları Kimler?

Sen Benimsin Ejder – Gökhan Keser

Sen Benimsin Nağme – Rüveyda Öksüz

Sen Benimsin Ahlas – Ruhi Sarı

Sen Benimsin Şimal – Burak Sergen

Sen Benimsin Elvan – Dila Danışman

Sen Benimsin Cemile – Özgül Kavruk

Sen Benimsin Şefika – Seda Akman

Sen Benimsin Bereket – Güven Hokna

Sen Benimsin Nevin – Buket Dereoğlu

Sen Benimsin Oyuncu Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.