Sen Benimsin Dizisi Ejder Kimdir?


Gökhan Keser KimdirFox TV’nin yeni dizisi Sen Benimsin İlk bölümü yayınlandı.Dizide Ejder karakteri ile izlediğimiz Gökhan Keser hakkında bilmek istediğiniz tüm ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

Fox Tv’nin yaz sezonu dizileri arasında yer alan  Sen Benimsin dizisinde Ejder karakterini canlandıran Gökhan Keser 9 Eylül 1987 doğumlu. Gökhan Keser aslen Rize’lidir ama İzmir’de doğmuştur. Gökhan Keser 14 yaşında modellik eğitimine başlayarak kariyerinde önemli adımlar atmaya başlamıştır. Gökhan Keser, Ekol Drama Sanat Evi’nde Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi alırken, bir yandan da Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy’den şan eğitimi aldı.

2004 yılında Miss.Mr Model yarışmasında birinci olarak Ege Kralı ünvanını almıştır. 2005 ve 2006 yıllarında Çin’de düzenlenen Best of Model Runner’da dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeği seçildi. Manhunt International 2006″ yarışmasında Dünya dördüncüsü ve Dünyanın en fotojenik erkeği seçildi. 2005 yılında ‘Uğurkan Erez’ ajans ile profesyonel olarak modellik kariyerine başladı. 2006 yılında ATV’nin toplam 3 sezon süren ve 2009 Mayıs ayında 104. bölümde ekrana veda eden Selena dizisinde oynaması tanınmasını sağladı.

Sıla, Nükhet Duru, Zerrin Özer gibi isimlerin sahne ve albümlerinde de yer aldı. 2008 yılında Zerrin Özer’in “Ömür Geçiyor” albümünün vokallerinde de bulundu. Ayrıca 2008 yılında “Hepsi” grubuyla birlikte “Kayıp Çocuklar Cenneti” isimli sinema filminde başrolü paylaştı. Sıla’nın “İnşallah” ve “Kafa” kliplerinde de oynayan Gökhan Keser, uzun süre sahnede Sıla’ya vokalistlik yaptı.

Gökhan Keser Albümleri :
2011 – Hadi Ordan (Sıla’yla düet)
2012 – Gökhan Keser
2013 – Seninle Bozdum
2014 – Hiç Vaktim Yok
2015 – Bul Beni

Gökhan Keser Filmleri :
2006 – Selena (dizi)
2008 – Kayıp Çocuklar Cenneti (sinema)

Gökhan Keser (Ejder) Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.