Ramazan Ayı Kutlama Mesajları


Resimli Ramazan Mesajları  (4)Tüm Müslüman aleminin sabırsızlıkla beklediği on bir ayın sultanı Ramazan ayı sonunda geldi , en güzel Ramazan ayı kutlama mesajlarını yazımızda bulabilirsiniz.

 

Ramazan ayı girdiği zaman cennetin kapıları açılır, cehennemin kapıları kapanır ve şeytanlar da zincire vurulur. Hoşgeldin onbir ayın sultanı.

Kim Allah-u Teâlâ(c.c.) yolunda bir gün oruç tutsa, Allah onunla ateş arasına, genişliği sema ile arz arasını tutan bir hendek kılar. ”Hayırlı Ramazanlar”

Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir… Rahmet ile başlayan Ramazan ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle… Hoşgeldin on bir ayın sultanı.

Mübarek Ramazan Ayı kalbine önce bulut olsun yağmak için… Sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için… Hayırlı Ramazanlar.

Dostlukların sevgi ile beslendiği bu Mübarek Ramazan ayında gönlünün sevgi ile dolup taşmasını dilerim…

Ramazan ayında kalpler imanla, eller gökyüzünde duayla huzurla geçmeli. Hoşgeldin ey Şehri Ramazan.

Ramazanda derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoşgeldin ey şehri Ramazan.

Ramazan ayının bereketi hanenize, hoşgörüsü gönüllerinize, sabrı ruhunuza dolsun, Hoşgeldin on bir ayın sultanı ya Şehr-i Ramazan.

Mübarek Ramazan Ayı kalbini O’nun yoluna koymayı, ellerini daima O’nun dergâhına açmaya vesile olsun. Mübarek Ramazan Ayı kalbine önce bulut olsun yağmak için… Sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için… Ahh özlemim O’na ki; O beni görür ama ben O’nu göremem arzusu ile O’na yaklaştıran Mübarek Ramazan ayınız hayırlara vesile olsun…

Bembeyaz yağan bir karın, ne yasanmışsa yaşansın, geçmişin tüm hatalarını örtüğü gibi Ramazan ayının da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umut dolu yeni bir başlangıca vesile olmasını dilerim…

Gün batar usul usul… Kararır Gece… Yeniden doğar her şey… Her şey bitti dediğin bir anda Mübarek Ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle…

Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim. ‘Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan.

Oruç tutan müminin susması tesbih, uykusu ibadet, duası müstecap ve amelinin sevabı da çoktur. Hoş geldin ayların en güzeli ey Şehr-i Ramazan.

Resimli Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.