Oyunbozan Dizisi Oyuncuları ve Konusu


Oyunbozan dizisi

Oyunbozan dizisi

Show Tv’nin yeni dizisi Oyunbozan büyük ses getirecek olan yapımların başında geliyor. Dizi fragmanlarının ekranlarda dönmesi ile birlikte dizi izleyenleri merakla diziyi beklemeye başladılar. 16 Nisan Cumartesi akşamı izleyenlerle buluşacak olan Oyunbozan dizisi gerek oyuncu kadrosu gerek konusu ile beğenileri kazanacaktır.

Barış Kılıç ve Tuvana Türkay ‘ın başrollerini paylaştığı Oyunbozan dizisinde Emre ve Ece aşkını izleyeceğiz. Dizi izleyicisi Barış Kılıç’ı Güllerin Savaşı dizisinde severek izlerken. Tuvana Türkay’ı ise Kara para aşk dizisinde izlenmişti.

Oyunbozan Dizisi Oyuncuları ve Künye:

Başrollerini Barış Kılıç ,Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu, Kenan Bal’ın paylaştığı zengin oyuncu kadrosunda Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay gibi isimlerin yer aldığı Oyunbozan dizisi künyesi ve oyuncuların dizide ki isimleri sizlerle buluşuyor.

Yapımcı: Ali Gündoğdu, Asena Bülbüloğlu

Yönetmen: Emre Kabakuşak

Senaryo: Altuğ Küçük

Barış Kılıç – Emre

Tuvana Türkay – Ece

Serhat Tutumluer – Mahir

Gülçin Santırcıoğlu – Mine

Kenan Bal – Feyyaz

Serdar Orçin – Adnan

Ceren Erginson – Emel

İlayda Akdoğan –  Eylül

Ozan Dolunay – Rüzgar

Serhat Parıl  – Kaan

Orçun İynemli – Demir

Gülse Göçer – Ada

Serhan Irmak – Çoşkun

Süeda Çil -Sümbül

Ahmet Dizdaroğlu – Mahmut

Dilek Çelebi – Zehra

Sevinç Sırma -Nilgün

Özzge Özaçar – Zeynep

Kubilay Karslıoğlu Selahattin

Eşref Seyitoğlu – Kemal

Server Mutlu – Sıtkı Usta

Oyunbozan Dizi Konusu:

Doktor Emre ve Ece imkansız görünen bir aşk hikayesi…

Doktor Emre büyük bir nefretle öç almak istediği medya imparatoru Mahir Yamaner’i görür ve Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girer.Her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa Ece’yi de dahil edecektir.

Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmektir.Ancak işler istediği gibi gitmez çünkü kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Doktor Emre’dir.

Emre, Ada’nın hayatta kalması için Ece’yi, şoke eden bir teklif sunar. Köşeye sıkışan Ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce daha sonra bu teklifi kabul edecektir. Ece ummadığı bir serüvenin içinde, Yamanerlerin yalısında gözlerini açacak. Emre Ece’yi, Yamanerlerin yalısına kendi elleriyle gönderecek. Ancak zamanla aşık olacağı Ece’yi aslında bir engerek yuvasına hapsettiğini anlaması çok da uzun sürmeyecektir.Aşkı da nefreti de tadacak olan Ece, önüne çıkan oyunları bir bir bozmak için elinden geleni yapacaktır.

Oyunbozan Dizisi Oyuncuları ve Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.