Kiraz Mevsimi Naz Kim ve Gerçek Adı

Kiraz Mevsimi Nazmi Bey'in kızı  Naz kim

Kiraz Mevsimi Nazmi Bey’in kızı Naz kim

Kiraz Mevsimi 53. bölüm ile birlikte yeniye yeni bir isim  eklendi. Güzel ve kendine güvenen sarışın Naz karekteri önce Mete’nin sonra dizi izleyicisinin tüm dikkatlerini üzerine çekti. Naz kim sorusu en çok aranan konular arasında yer alırken , Naz dizide pek çok kişinin hayatını değiştirecek olayları ile daha çok dikkat çekecek .

Kiraz Mevsimi Mete’nin yeni sevgilisi ya da Nazmi Bey’in kızı Naz kim sorusu dikkatleri üzerine çeken konu oldu. Öykü’ye Atlantis şirketini bırakan Nazmi Bey’in görünmeyen kızı olan Naz Atlantis’i Öykü’den geri istiyor.Kendine güvenen tavırları ile Kiraz Mevsimi 53. bölüm sonunda tüm dikkatleri çekti. Bakalım Öykü ne yapacak?Naz Atlantis’i almak için nasıl kirli oyunlar oynayacak?  Mete ve Naz arasında nasıl gelişmeler olacak? Tüm sorularımızın cevapları Kiraz Mevsimi 54.bölümde bizlerle olacak.

Kiraz Mevsimi Naz/Özge İnce :

Kiraz Mevsimi dizisinde dikkatleri üzerine çeken Naz karekterini Özge ince canlandırıyor. Daha önceleri Kalp Hırsızı  ve İntikam dizilerinde rol alan Özge İnce en son Beyaz yalan dizisinde Damla karekterini canlandırmıştı. Şimdi ise Kiraz Mevsimi dizisinde Naz rolünü oynuyor.Özge İnce 1989 İstanbul doğumlu ve 1,60cm boyunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.