Kiralık Aşk İz /Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Kiralık Aşk İz

Kiralık Aşk İz

Kiralık Aşk 16. bölümde diziye dahil olan Leyla Lydia Tuğutlu  iz karekterini canlandırıyor. İz Ömer ile Sinan’ın liseden arkadaşları ama aynı zamanda Ömer’in eski sevgilisi.İz’in önce acılı çikolata yollaması ve arkasından gelmesi ile birlikte Defne Ömer’i kıskanmaya başladı.İz hareketli, enerjik ve serseri ruhlu bir kadını canlandırıyor. Önce 2 günlüğüne gelen İz sonrasında 1 ay kalmaya karar veriyor.Bu durum Defne’yi çok üzüyor.

Kiralık Aşk izleyicisinin en çok merak ettiği sorulardan birisi İz sürekli  dizide kalacak mı? Oluyor. İz dizide bir süre konuk oyuncu olarak kalacak. Ama bu sürenin ne kadar olacağı ile ilgili detaylar henüz net değil. Bir diğer önemli soru ise İz ile Ömer arasında bir aşk yaşanacak mı? İz her ne kadar Ömer ile tekrar birlikte olmak istese de Ömer Defne’yi seviyor ve Defne ile İz arasında  Ömer savaşları başladı.

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

29 Ekim 1989 Belin doğumlu olan Leyla Lydia Tuğutlu   Türk bir baba ile Alman bir annenin kızıdır. Leyla Lydia Tuğutlu  öğrenim hayatını Türkiye de geçirdi ve 2008 Türkiye güzeli seçildi. Aynı zamanda konservatuara kabul edilen ve bu süre zarfında müzik ve keman dersleri alan güzel ve başarılı oyuncu manken ve fotomodellik yaptı.

Leyla Lydia Tuğutlu  ilk olarak ES ES dizisinde başrol oynayarak oyunculuk hayatına başlamıştır. Daha sonra Kirli Beyaz ,Karadayı ve şimdi de Kiralık Aşlk dizilerinde rol aldı.Leyla Lydia Tuğutlu  İçimdeki Ses ve Günce isimli sinema filmlerinde de başrol oynadı.

Leyla Lydia Tuğutlu /Kiralık Aşk İz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.