Kiralık Aşk Dizisi Defne Kimdir?

Elçin Sangu Kiralık AşkStar Tv’nin yeni dizisi Kiralık Aşk izleyicilerin beğenisini kazandı.Dizi de  Defne Karakterini canlandıran Elçin Sangu güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile göz doldurdu.

Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu 11 Temmuz 1988 yılında İstanbul da doğmuştur. Mersin Üniversitesi Opera Bölümünden mezun olan güzel oyuncu daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Tiyatro Bölümünde eğitimini sürdürmüştür.

Müziği daha çok sevdiği için bu bölümü fazla devam ettirememiş ve bırakmıştır. Elçin Sangu Sahne Tozu Tiyatrosu’nda eğitim almıştır ve bu eğitiminin ardından dizilerde boy göstermeye başlamıştır. İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde jale karakterini canlandırarak oyunculuğa merhaba demiştir. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. 2013 yapımlı Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda rolünü oynamıştır. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide’yi oynamıştır.

Başarılı ve güzel oyuncu Elçin Sangu 1,69 boyunda ve 60 kilo ağırlığındadır. Sevilen oyuncu son olarak Atv de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde Zeynep karakterini canlandırarak izleyici karşısında oldu. Şimdi ise Kiralık Aşk dizisi ile sevenlerinin karşısındadır.

Kiralık Aşk Dizisi Konusu

Zengin bir iş adamı olan Ömer ile kendi halinde yaşamakta olan Defne’nin aşk hikayesini anlatacaktır. Ömer’in ailesi evlilik konusunda ısrarcı olunca Ömer bir anlaşma yapmak zorunda kalır, defne de bu anlaşmayı kabul etmek zorunda kalması ile birlikte olaylar gelişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.