Karadayı Mahir Ölecek mi?


Karadayı Mahir öldü

Karadayı Mahir öldü

Karadayı 115. bölüm ile 15 haziran pazartesi akşamı ekranlara bir daha başlamamak üzere veda edecek.İzleyicisinin 3 yıldır sıkı bir şekilde takip ettiği Karadayı dizisinin final yapması ile birlikte üzüleceği kesin, amam Karadayı izleyicisi en çok üzen şey bu kadar olaydan sonra Feride ve ailesi ile mutlu bir hayat süren Mahir Kara görmek isterken,Mahir’in ölmüş olduğunu görecek.

Karadayı 115.  final bölümünde Mahir kara ölecek mi? gerçekten Mahir Kara ‘yı öldürerek mi diziye son verecekler, yoksa Mahir kendisini insanlara ölümü gösterecek? Mahir ‘in ölmemesi her ne kadar biz dizi izleyicisinin isteği olsa da görünen o ki Mahir Kara dizinin finalinde hayata da veda edecek.

Karadayı final bölümünde Nazif Kara ve ailesi mahalleden taşınarak kendilerine yeni bir yerde yeni bir hayat kurmaya karar veriyorlar. Nazif kara ve ailesinin gidişi mahalleliyi çok üzse de Mahir’in olmadığı bir evde yaşamak istemediklerini söyleyen Nazif baba evinin kapılarını kapatıyor. Mahir ve Feride’nin büyümüş oğulları ve tüm aile nereye gidecek?

2 Cevaplar

  1. Eco dedi ki:

    Bence ölmüycek mahir dizi çünkü akıl ve strateji dizisi kendisini öldü gösterecek çünkü istemeyerek olsada bir kabadayı oldu ve bunun ailesi ve sevdikleri tehlikeli olduğunu biliyor ve bence bunun içinde hapiste necdetten yardım alacak

  2. Salih dedi ki:

    Arkadaşlar tahminen ölmeyecek.Çünkü finalden bir önceki bölümde Mahire biat etmek isteyen Kabadayı olmak isteyen hevesli gençler vardı.Mahir de elbet bu sıkıntıyı ilerde çözeriz demişti.Kendini bir müddet ölü gösterip ortalığın durulmasını sağlayacak.Ailecek de zaten mahalleyi terk ediyorlar.Bence Mahir yepyeni bir semtte beyaz bir sayfa için ailesini bekliyor.Mezar da sahte.O mezar KARADAYI NIN mezarı MAHİR İN değil…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.