İşte Benim Stilim All Star Arabayı Kim Aldı?


Ayşegül Doğanİşte Benim Stilim All Star yarışmasında arabayı kim kazandı? Arabayı kim aldı? İşte Benim Stilim Araba ödülü kimin oldu? sorularının cevabını yazımızda bulacaksınız.

 

Öykü Serter’in sunduğu İşte Benim Stilim All Star Yarışmasının gala gecesi konukları Ümit Besen, Mine Koşan ve Nejat Alp olunca program izleyenlerden tam not aldı.

 

Yarışmacılar bütün bir hafta boyunca kıyasıya rekabet ettiler ve gala gecesi topladıkları puanlarla birlikte birincilik için yarıştılar. Arabanın sahibi olmak için harcadıkları çaba sonucunda birici olan yarışmacı ile ikinci olan yarışmacı arasında sadece 1 puan fark oldu.

 

İşte Benim Stilim All Star büyük ödül gala gecesi konsepti “ikon stili” idi. Yarışmacılar büyük emek harcayarak galaya hazırlandılar ve gala gecesi performansları ile beğenileri toplayanlar kadar eleştiri alanlarda oldu.

 

26 Eylül Cumartesi akşamı ekranlara gelen İşte Benim Stilim All Star büyük ödül gala gecesinde topladığı puanlarla birinci olarak arabayı alan kişi “Ayşegül Doğan” oldu.Ayşegül Doğan stil ikonu konsepti için Ebru Gündeş olmak için çaba harcayarak jüri üyeleri Nur Yerlitaş 8 Puan,İvana Sert 8 Puan,Kemal Doğulu 9 Puan, Uğurkan Erez8 Puan alarak  toplamda 33 Puan aldı. Ayşegül hafta içi puanları ile birlikte toplamda 186 puanla yarışmayı kazandı.

 

Ayşegül Doğan anahtarı aldıktan sonra “Hırslı olduğum için çok mutluyum. Buraya geldiğimde duygularımı dışarıda bırakıyorum. Yarış benim için çok önemli. Bu arabaya çok ihtiyacım vardı” diye konuştu.

 

İşte Benim Stilim All Star 26 Eylül Gala Resimleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.