İnadına Aşk Dizisi Oyuncuları


İnadına aşk dizisi kadrosu

Fox TV’nin Haziran ayında başlayacak olan bomba dizilerinden birisi olan İnadına Aşk dizisi izleyiciler tarafından merakla ve sabırsızlıkla bekleniyor.Dizinin başrollerinde Gönül İşeri dizisinden tanıdığımız Bedir karakteri ile ünlenen Can Yaman ve Kaçak Gelinler’in Almilla’sını canlandıran Açelya Topaloğlu yer alıyor.

Yapımcılığını Osman Sınav–Sinegraf’ın yaptığı İnadına Aşk dizisinin diğer oyuncuları ise şöyle:Cem Belevi,Nilay Duru,Yeşim Dalgıçer,İlay Erkök,Eren Vurdum,Alper Saylık

Açelya Topaloğlu kimdir?
Küçük yaşlarından itibaren Üniversiteye kadar olan dönemde dans ile ilgilenen Açelya Topaloğlu, Tan Sağtürk Dans Okulu Modern Dans bölümünde dans eğitimi almıştır. Kısa bir süre Anadolu Ateşi Dans Grubunda yer almıştır. Annesinin büyük desteği ile Üniversite çağına yaklaştıkça tiyatroya daha çok ağırlık vermiş, 2008-2009 yılında MSM-Actor Studio ‘da müzikal eğitimi alıp 2009 yılında MSM-Konservatuvar Tiyatro Bölümü ‘nü kazanıp 2013 yılında mezun olmuştur. Açelya Topaloğlu Aşk Yakar, Arka Sokaklar, Eve Düşen Yıldırım ve son olarak Kaçak Gelinler dizilerinde rol aldı.

Can Yaman kimdir?
1989′da İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın asıl mesleği avukatlıktır. Mezun olduktan sonra kısa bir süre mesleğini yapan Can Yaman tanıdıklarının yönlendirmesiyle oyunculuğa geçiş yapmış. Oyunculuk konusunda eğitimi olmayan Can Yaman asıl eğitimin sette olduğuna inanıyor. İlk dizisi olan Gönül İşleri’nde rol aldığı oyunculardan çok şey öğrendiğini ve onları hoca gibi gördüğünü belirten genç oyuncu Sinem Kobal’a hayran olduğunu belirtiyor. Can Yaman’ın en sevdiği oyuncular ise Şener Şen, Haluk Bilginer ve Uğur Yücel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.