Güneşin Kızları Ali Ölecek mi?


Tolga Sarıtaş Güneşin Kızları dizisinden ayrılıyor mu

Ekranların sevilen heyecanlı dizilerinden Güneşin Kızları dizisi şahane bir bölüm sonu sahnesi ile 26. bölümü geride  bıraktı. Ali babasının Haluk değil Levent olduğunu öğrenince arabanın camına yumruk atarak elini parçaladı ve oldukça ciddi bir ameliyat ile herkesi korkuttu.Ali kendine geldikten sonra Selin ile hastaneden kaçarak Emre’nin evine geldi ve eve gelir gelmez ise ne yapacağına karar verdi. Kendisini ziyarete gelen Levent ve Haluk ile konuşarak ise kararını kesinleştirdi.

 

Ali Haluk’a yemeğe gelecek imasında bulunsa da yemeğe gitmedi. Önce Levent’in barına gitti ve barın açılışında Levent ile “Hoşçakal” şarkısını Selin için söyledi ve Selinle vedalaşıp onu odaya kilitledikten sonra Haluk’a Sevilay’ın evine gelmesi için mesaj attı ve Sevilay’ın evine gitti. Haluk’un da gelmesi ile birlikte hatıralarında sadece şiddet ve kavganın olduğunu söyleyerek silahını kendine doğrulttu. Bakalım Ali kendini vuracak mı? Ali’nin kendini vurmasını Haluk engelleyecek mi? Ali kendini vurarak diziden ayrılacak mı?

 

Güneşin Kızları dizisinin sevilen ve beğeni ile izlenen karekteri Ali’yi canlandıran Tolga Sarıtaş ile ilgili çıkan haber üzerine belki de Ali gerçekten diziden ayrılmak için intihar edecektir diye düşünüyoruz. Tolga Sarıtaş Ocak ayı itibari ile TRT için mini bir dizide rol alacak dedikoduları  ile birleşince aklımıza Ali’nin intihar ederek öleceği ve diziden ayrılacağı gelmiyor dersek yalan söyleriz. Ali yani Tolga Sarıtaş Güneşin Kızları dizisinden ayrılarak yeni dizisine hazırlanacak olabilir.Tabi tüm bunların gerçek olması Ali gibi kilit bir ismin diziden ayrılması bizce zor görünsede olmazda diyemeyeceğimiz bir durum. Tüm bunları yakından takip ederek en kısa zamanda sizlerle buluşturacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.