Fabrika Kızı Dizisi Oyuncuları


Fabrika Kızı dizisi OyuncularıYaz aylarında Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan yeni dizilerden birisi olan Fabrika Kızı dizisini izleyiciler merakla bekliyor.Fabrika Kızı dizisinin 11 Haziran’da perşembe akşamları ekrana gelen Asla Vazgeçmem dizisinin yerine ekrana gelmesi bekleniyor.
Fabrika Kızı dizisinin başrollerinde Küçük Kadınlar ve Benim İçin Üzülme dizilerinden tanıdığımız Fulya Zenginer ile Reaksiyon ve Serçe Sarayı dizilerindeki rolleri ile dikkatleri üzerine çeken İsmail Demirci yer alıyor. Fulya Zenginer, Aylin karakterini canlandırırken İsmail Demirci ise Ferhat karakterini canlandıracak.

Fabrika Kızı dizisi konusu;
Otuzlu yaşlarının başında olan Aylin, nişanlısı ile birlikte İzmir’de yaşamaktadır. Hep el üstünde tutularak büyütülmüş, başarılı ve hırslı bir kadın olan Aylin’in hayatı bir gecede değişmiştir. Terfi edilmeyi beklerken işinden olan, gelinlik hayalleri kurarken terk edilen genç kadın, kendini bir anda yapayalnız ve beş parasız bulur.
Tam her şey bitti dediği anda bir telefonla Aylin’in hayatı yeniden başka bir yöne doğru gider. Yıllardır görmediği babasından miras kalan İstanbul’daki fabrika, genç kadının hayatını düzene sokması için bir umuttur. Bu mirasla arasındaki tek engel ise Ferhat olacaktır.

Yapım : Organize Filmler
Yapımcı : Sercan Çiçekoğlu, Engin Acuner
Yönetmen : Hakan Arslan
Senaryo : Gökhan Horzum
Uygulayıcı Yapımcı : Sezgin Acuner

Fabrika Kızı dizisi Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler : İsmail Demirci (Ferhat), Fulya Zenginer (Aylin), Fırat Albayram (Cansın), Aydan Burhan (Muzaffer Ana), Özge Korkmaz (Nuriye), Fatih Altın (Sami), Begüm Yılmaz (Damla Gül), Sedat Bilenler (Himmet), Alayça Öztürk (Afitap), Burak Satıbol (Yetkin Birol Şimin), Alper Kadayıfçı (Yusuf Tandır), Tuğçe Karaoğlan (Asiye)

Fabrika Kızı dizisi Oyuncuları Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.