Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Evlendi


Beyza Şekerci ve Engin Hepileri evlendi

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri evlendi

Engin Hepileri ve Beyza Şekerci 27 Mayıs akşamı Sait Halim Paşa Yalısı’ında yapılan düğün ile evlendiler. ünlü, başarılı ve yakışıklı oyuncu Engin Hepileri,güzel ve başarılı oyuncu Beyza Şekerci ile uzun süredir beraberdiler ve dün sonunda mutluluklarını düğün ile tamamladılar.İntikam dizisinde birlikte oynayan çift sonunda muratlarına erdiler.

Beyza Şekerci gelinlik olarak prenses etek, gövdesi taş işlemeli,kalın tül askılı gelinliğini, topuz saçları,duvağı ve beyaz gelin çiçeği ile tamamladı. Beyza şekerci gelinliği ile sezonda düğün yapacaklara ilham kaynağı olacaktır. Beyza şekerci gelinlik markası galerimizde açıklandı. Engin Hepileri damatlığı gri takım ve beyaz gömlek olarak tercih etti ve şıklığı ile göz kamaştırdı.

Beyza Şekerci düğün öncesi geleneklere uyarak kına gecesi yaptı. Kına gecesi organizasyonunu ise Lal Organizasyon yaptı. Beyza Şekercinin çok beğendiği kına gecesi Beyza Şekerci kınalık olarak beyaz ,lacivert ve kırmızı renklerinin olduğu kaftan giydi ve gösterişli taç ve takılarla kınalığını tamamladı. Kına gecesine sonra katılan Engin Hepileri ise lacivert pantolon,ceket ve gömlek ile çok şıktı.Beyza Şekerci ve Engin Hepileri düğün ve kına resimleri sizlerle galerimizde buluşuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.