Dolunay Oyuncuları ve Konusu


Dolunay dizisi oyuncuları

Şimdiden konuşulan ve heyecanla beklenen Star Tv’nin yaz sezonunda izleyenleri ile buluşacak olan dizisi Dolunay ismini Türkan Sultan’ın ( Türkan Şoray) koyması ile de özelleşiyor. Dolunay dizisi 4 Temmuz Salı akşamı izleyicisi ile buluşacak ve ilk izlenimlerini alacak.

No Dokuz imzalı Dolunay dizisinin yapımcılığını Yağmur Ünal yaparken yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor. Senaryosunu ise Kule Dibi Senaryo Ekibi yani  Ayşen Günsu Teker , Fikret Bekler ve Elif Özsut yazıyor.

Dolunay Oyuncuları :

Dolunay’da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül, Irmak Ünal, Mert Yavuzcan eşlik edecek.

Dolunay Konusu:

Sürprizli bir aşkı konu alan ve yaz ekranında seyirciyi heyecanlı bir bekleyişe sürükleyecek Dolunay dizisi Nazlı ile Ferit’in imkansız aşkını eğlenceli bir şekilde ekranlara taşıyor.

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in (Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

Dolunay Oyuncuları Kim Kimdir Foto Galeri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.