Adı Mutluluk Oyuncu Kadrosu


Adı Mutluluk dizisi oyuncu kadrosu

Adı Mutluluk dizisi oyuncu kadrosu

Başrollerini Ezgü Eyüpoğlu ve Kaan Yıldırım’ın paylaşacağı gençlik dizisi Adı Mutluluk Haziran ayında Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Süreç filmin yapımcılığı üstlendiği film izleyici tarafından şimdiden merakla bekleniyor. Kiraz Mevsimi dizisinin senaristi Hakan Bonomo’nun senaryosunu yazdığı Adı Mutluluk dizisinin yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu yapıyor.

Adı Mutluluk dizisi çekimleri Çeşme’de ilk bölümleri çekildikten sonra esas konu itibariyle İstanbul’da çekilecek.Romantik komedi olan Adı Mutluluk dizisi yaz aylarında izleyiciye eğlenceli saatler geçirtecek.

Adı Mutluluk Dizi Konusu:

Adı Mutluluk dizisi İzmir’den İstanbul’a uzanan Kumsal’ın özgürlük hikayesini anlatıyor. babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanan Kumsal yeni tanıştığı Batu’dan aldığı cesaretle evi terk ederek İstanbul’da bir yurda yerleşir ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışırken,yalnızlığı, dostluğu ve hayal kırıklıklarını yaşayacaktır. Kumsal’ın en büyük destekçisi ise Batu olacaktır.

Adı Mutluluk Dizi Oyuncuları:

Renkli sahnelerin ve eğlenceli anların yaşanacağı Adı Mutluluk dizisi oyuncu kadrosunun başrolleri Ezgi Eyüpoğlu ve Kaan Yıldırım olaca. Bununla beraber güçlü bir oyuncu kadrosu olan Adı Mutluluk dizisi oyuncuları Ceyhun Mengiroğlu, Dilara Aksüyek, Aslı Bekiroğlu, Orçun İynemli, Zeynep Bastık, Yağızcan Konyalı, Kaan Çakır, Yağmur Kaşifoğlu, Fatih Dönmez ,Begüm Şahin, Levent Özdilek, Lesli Karavil ve Hakan Dönertaşlı olacak.

Kaan Yıldırım – Batu

Ezgi Eyüpoğlu – Kumsal

Adı Mutluluk Dizi Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.