Adı Mutluluk Kumsal Kimdir?


Adı Mutluluk KumsalFox TV’nin yaz sezonu yeni dizisi Adı Mutluluk ilk bölümü ile izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı.Adı Mutluluk dizisi başrol oyuncularından Ezgi Eyüboğlu hakkında öğrenmek istediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Ezgi Eyüboğlu 15 Haziran 1988, Ankara  doğumludur. İlk öğreniminin ardından kazandığı sınavla Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarına girip eğitimine devam eden Ezgi Eyüboğlu, iki yıl sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına geçiş yaparak, bu okulda klasik bale bölümünü bitirdi. İkinci bir üniversite olarak Yeditepe Üniversitesinde eğitimine devam etti. Bu süreçte çeşitli ajans, kurum ve kuruluşlarda profesyonel yaşama adımını attı. 2007 yılından itibaren çeşitli defile ve organizasyonlarda modellik yaptı.

Bazı video kliplerde de rol alan Eyüboğlu, değişik zamanlarda televizyon dizilerinde değişik roller üstlendi. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun rolü ile izleyicinin dikkatini çekti, Arka Sokaklar dizisinde uzun süre rol aldı,Ulan İstanbul dizisinde Ada rolünde izleyici karşısına çıktı. İntikam dizisinde ise çok başarılı bir performans gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.