Acı Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu


Acı Aşk dizi oyuncuları

Acı Aşk dizi oyuncuları

Show Tv ekranlarında 20 Aralık Pazar akşamı izleyici ile buluşan Acı Aşk dizisi gerek oyuncu kadrosu gerek konusu ile dikkatleri çekecek dizilerden birisi olacaktır.Kaçak Gelinler dizisinde Şebnem karekteri ile çıkış yapan Selin Şekerci’nin Seçkin Özdemir ile başrolü paylaştığı Acı Aşk dizisi şimdiden dikkatleri çekiyor.

 

TMC film tarafından Erol Avcı’nın yapımcılığında yapılan dizinin yönetmen koltuğunda M.Çağatay Tosun yer alırken, senaryoyu ise Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol kaleme alıyorlar.Dizinin müziklerini ise sevilen sanatçı Kıraç yapıyor.

 

Acı Aşk Dizi Konusu:

Acı Aşk, aşkın darmadağın ettiği hayatları anlatıyor. Acı Aşk dizisi mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları anlatıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.

 

Acı Aşk Dizi Oyuncuları:

Acı Aşk oyuncu kadrosunda Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan yer alıyor.

Selin Şekerci  – Sude

Seçkin Özdemir -Bulut

Sezgi Sena Akay – Melek

Alperen Duymaz – Ali

Hüseyin Avni Danyal – Ferman

 

Acı Aşk Dizisi Kim Kimdir ? Oyuncu Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.