Kara Sevda Kıyafetleri Markaları

Kara Sevda Kıyafetleri
Kara Sevda Kıyafetleri
Kara Sevda Kıyafetleri

Kara Sevda Kıyafetleri

 

Kara Sevda kıyafetleri markaları Dizi ve Moda ekibi tarafından sürekli güncellenecek olan foto galerilerimizde açıklanacaktır.

Star Tv ekranlarında yayınlanana Kara Sevda dizisi kıyafetlerinin markalarını öğrenmek için sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

 

 

Kara Sevda 18. Bölüm Kıyafet Markaları

 

Kara Sevda 17. Bölüm Kıyafet Markaları

Kara Sevda 16. Bölüm Kıyafet Markaları

Kara Sevda 15. Bölüm Kıyafet Markaları

Kara sevda dizisi 15. bölümde Nihan’ın ve diğer tüm karakterlerin kıyafetleri markalarını foto galerimizde açıklandıkça paylaşıyoruz.

Kara Sevda 14. Bölüm Kıyafet Markaları

Kara Sevda dizisi 14. bölümde giyilen;Nihan bordo kürk kaban ve gri elbise,Nihan mavi mont , beyaz ceket,Asu siyah kaban,siyah deri pantolon,siyah yelek,siyah çanta,siyah bot ve krem kazak,Nihan bej kazak,bej pantolon ,kahverengi deri mont ve küpe markalarını foto galerimiz den öğrenebilirsiniz.

 

Kara Sevda 13. Bölüm Kıyafet Markaları

Kara Sevda dizisi 13. bölümde , Leyla’nın bebe mavisi kabanı,Nihan’ın spor taytı ve üstü, Nihan siyah boncuklu ucunda yaprak olan kolye  ve gri balıkçı yaka kazak, Asu kırmızı deri trençkot, Nihan bordo ayakkabı, Nihan renkli etek, balıkçı yaka kazak ile kürklü mavi kaban kombini ve taba çizme markalarını foto galerimizde bulabilirsiniz.

2 Cevaplar

  1. 23 Ocak 2016

    […] da merak konusu oluyor, markalarını öğrendiğimiz kıyafetleri foto galerimizde paylaştık Kara Sevda kıyafetleri markalarını sürekli güncellenen galerimiz den takip […]

  2. 17 Şubat 2016

    […] Kara Sevda […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.