Sevgililer Günü Makyaj Modelleri


2016 sevgililer günü makyajı

2016 sevgililer günü makyajı

Sevgililer gününde büyüleyici görünmek için yapmanız gereken bir şey daha var ,makyaj.Şık, güzel,sizin için en doğru olan makyaj sizi mükemmel gösterecektir. Sevgililer günü makyajı için pek çok farklı tarz makyaj yapabilirsiniz. Makyajınıza karar verirken stilinizi,saç modelinizi ve kıyafetinizi göz önünde bulundurmalısınız.

 

Sevgililer günü makyaj modelinde ilk olarak tercih etmeniz gereken dudak makyajınızı mı ön plana çıkartacağınız yoksa göz makyajınızı mı öne çıkaracağız. Tabi abartılı makyaj severim hem göz hem dudak makyajını öne çıkarırım diyorsanız o zaman koyu renk rujları ve koyu bir göz makyajını tercih edip kıyafetinizi sade tutmalısınız.

 

Sevgililer günü için romantik bir görünüm istiyorsanız pembe ya da şeftali tonlarında bir makyaj yapmalısınız. Dudaklarınızda, gözlerinizde ve yanaklarınızda pembe ve şeftali tonları kullanarak hem doğal görünüp hem de çekici olabilirsiniz.

 

Sevgililer günü için en çok tercih edebileceğiniz makyaj ise doğal makyaj olabilir. Doğal makyaj dendiğinde akla ilk gelen ve son yılların modası olan ten rengi dudakları, hafif buğulu gözlerle tamamlamak oluyor. Ayrıca doğal makyaj ağır bir görünüm vermediği ve abartılı renkler barındırmadığı için kıyafetinizle de uyum içerisinde olacaktır ve günün her saatinde ,dilediğiniz her mekan içinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Sevgililer günü için olmazsa olmaz kırmızı ruj diyorsanız işte o zaman yapmanız gereken doğru kırmızı ruju seçmek ve hafif bir göz makyajı yapmak olacaktır.Kırmızı ruj sürerken en çok dudaklarınızın pürüzsüz olmasına özen göstermelisiniz.

 

Sevgililer günü makyajında bir diğer ruj alternatifi sezonun trendi ombre. Makyajda ombre nasıl olur derseniz dudaklarda ombre ruj yaparak kullanabilirsiniz. Ombre ruj sürmek için dudak kalemi ile çerçeve yapın,sonra dudak kenarlarına aynı renkte bir ruj sürün,dudaklarınızın ortasına ise kullandığınız rujun  1-2 ton koyusu ruj sürün.iki ruj birbirine karışarak birleşmeli.

 

14 Şubat sevgililer günü makyajınızı yaparken her zaman olduğu gibi cildinizin temiz ve pürüzsüz olmasına özen göstererek daha şık ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.Sevgililer günü makyajı için nelere dikkat etmemiz gerektiği ise Makyaj yaparken nelere dikkat etmeliyiz?  tıklayarak öğrenebilirsiniz. Sevgililer günü makyaj örnekleri için ise galerimizde bulunan resimleri inceleyebilirsiniz.

 

Sevgililer Günü Makyajları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.