Medcezir Gelinlikleri


Medcezir gelinlik modelleri

Medcezir gelinlik modelleri

Medcezir dizisi 73. bölümde düğün hazırlıkların başlayan Mira gelinliğine karar vermek üzre arkadaşalrı ile birlikte gelinlik provasına gitti. Mira’nın gelinlik provası arkadaşlarının da gelinlik denemeleri ile birlikte adeta bir parti havasına dönüştü. Gelinlik olarak pek çok model deneyen Medcezir kızları gelinlikleri yeni evlenecek olan genç hanımlara fikir verdiler.

Medcezir dizisinde Mira gelinlik provası için mekan olarak Vakko Zorlu’yu seçerek Vakko Wedding gelinlik modellerini denediler. Vakko gelinlikleri içinde ki kızlar göz kamaştırıcı görünüyorlardı. Vakko Wedding gelinliklerde pek çok ünlü markanın gelinliği yer alıyor.Mira gelinlik provasında 3 tane gelinlik denesede henüz gelinlik modeline karar veremedi.

Mira,Eylül, Hale, Eda ve Tuğçe gelinlik modelleri kadar gelin saçı aksesuarları ve gelin taçları da dikkat çekti.Adeta gelinlik defilesine dönen sahneler izleyenler tarafından çok beğenildi. Sizlerde Medcezir gelinlikleri daha detaylı incelemek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.