Güneşin Kızları Selin Gelinlik


Güneşin Kızları Selin gelinlik ve Ali damatlık

Güneşin Kızları Selin gelinlik ve Ali damatlık

Güneşin Kızları 34. bölümde düğünümüz var. Selin ve Ali evlenme kararı alıyor. Yılın dizi düğünü olacak olan Ali Selin düğünü gerçek mi? yoksa rüya mı diye düşünmeden edemiyoruz. Ali ve Selin düğünü göz alıcı gelinlik,damatlık ve kıyafetleri de bizlerle buluşturuyor.

 

Güneşin Kızları Selin gelinlik ile göz kamaştırıyor. Tarzına ve stiline uyugn model gelinliğini şık gelin saçı aksesuarı,saçları ve makyajı ile buluşturan Selin şahane görünüyor. Ali ise Selin’in yanında çok şık ve cool görünmeye devam ediyor.

 

Selin gelinliği omuzları açık düşük dantel kollu,gövdesi dantel ve danteli eteklere doğru serpme şeklinde inen kabarık etekli bir model olarak tercih ediyor ve çok güzel taşıyor.Gelinlik ile kısa eldiven kullanan Selin gelin saç aksesuarı ile adeta göz kamaştırıyor. Selin gelin saçı olarak açık doğal dalgalı saçları ve doğal makyajı tercih ediyor..Selin gelin çiçeği soft renklerde güllerle  oluşturulan bir buket.

 

Ali damatlık ile çok şık görünüyor. Ali siyah smokin damatlık ile yine genç hanımların kalbini feth ederken yılın damatlarına fikir verecek. Düğün kıyafetleri içinde Savaş yine siyahlar içinde yine şık ve karizmatik görünüyor. Savaş siyah ceket ve siyah tişört kombini ile çok şık görünüyor.

 

Güneşin Kızları düğün kıyafetleri arasında en göz alıcı elbise ise Nazlı siyah elbise oluyor. Nazlı göğüs kısmı ince dekolteli ve sırt dekoltesi de bulunan ,uzun  siyah elbisesi ,açık dalgalı saçları ile çok güzel görünmeyi başarıyor. ben sizlere daha fazla ayrıntıyı ancak galerimizde yer alan resimlerde anlatabilirim.Sizler yılın düğün resimleri,Selin gelinlik,Ali damatlık ve Nazlı elbise için galerimizi incelemelisiniz.

 

Güneşin Kızları Selin Gelinlik Galerisi:

1 Cevap

  1. 13 Şubat 2016

    […] kadar nikah masasında görünselerde Levent Sevilay’a hayır diyecek. Ama asıl düğün ise Ali ve Selin düğünü olacak. Güneşin Kızları 34. bölüm kıyafetleri ile çok beğenilecek ve tüm dikkatleri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.