Gelinlik


gelinlikler

gelinlikler

beyaz bir gelinlik giymek her genç bayanın hayalini kurduğu en özel ve en güzel gün için her zaman kafasında planlar çizdiği çok bilinen bir gerçektir. Moda tasarımcıları ve markalar genç hanımların bu isteklerinin farkında olarak her sezon birbirinden şık ve farklı modellerde gelinlikler hazırlıyorlar. her hanımın stiline , zevkine ve hayaline uygun olan gelinliği hazırlamak için çalışan modacılar ve markalar ortaya şahane sonuçlar çıkarıyorlar

Sezonun gelinlik modelleri de her gelin adayının zevkine hitap edebilsin diye çeşitlilik içeren modelleri ile çok hoş görünüyorlar. Gelinlik bayanların her zaman ilgisini çeken en önemli kıyafetlerden birisidir. gelinlik denildiğinde her hanım ister evli ister bekar olsun bakar ve fikir yürütür. Pek çok gelinlik modeli arasından gelin hanımların zevkine uygun modeli seçmek yine de her zaman zor bir karardır.Tesettürlü hanımları da unutmayan tasarımcılar tesettür gelinliklerde şahane modeller yapmışlar.

Gelinlik modelleri arasında en sıklıkla tercih edilen model prenses gelinlik modelleri olmakla beraber, kuyruklu gelinliklerde gelin hanımların sıklıkla tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor.balık etek gelinlikler ise sezonda tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Dökümlü gelinlik modelleri daha çok kır düğünleri için tercih edilebilirken romantik gelinler ise dantelli gelinlikleri tercih ediyorlar. Tabi sade gelinlik modellerini tercih eden gelin hanımlar olmasına rağmen gösterişli gelinlik modelleri genellikle ilk sıralarda tercih ediliyor. Taşlar, parıltılar ya da aplike detaylar gelinliklerde dikkat çekiyor.En güzel gelinlik hangisi diye merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.