Gecenin Kraliçesi Selin Gelinlik

Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli gelinlik

Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli gelinlik

6. bölümü ile ekranlara gelecek olan gecenin Kraliçesi dizisinde gelinlik giyen Meryem Uzerli ilk kez gelinlik giydi. Gelinliği ile göz kamaştıran güzel oyuncu genç hanımların sezonda gelinlik  modelinde rol oynayacak. Gecenin Kraliçesi dizisinde Selin karekterini canlandıran Meryem Uzerli gelinliği çok beğenildi.

 

Gecenin Kraliçesi Selin gelinlik modeli Tuvana Büyükçınar tasarımı. İtalyan krep kumaş ve şeffaf dantelin kullanıldığı gelinlik , kalın dantel sskılı,kuyruklu ve sırt dekolteli modeli ile dikkat çekiyor. Meryem Uzerli’mnin muhteşem fiziği ile tam bir uyum içinde olan gelinliğin bel kısımlarında şeffaf dantel ile dekolteli kısımlar detaylar arasında yer alıyor.

 

Selin gelin saçında sade ama şık bir topuz kullanırken gelin saçı aksesuarı da zarif çiçekten oluşuyor. Selin hafif gelin makyajı ile zarif,şık ve asil duruyor. Aziz ile mecburen evlenen Selin’in yanında Aziz/Uğur Polat lacivert şık damatlık ile görünüyor.Selin gelinliği ,gelin saçı,gelin makyajı ve zarif küpeleri detayları ile birlikte galerimizde sizleri bekliyor.

 

Meryem Uzerli Gecenin Kraliçesi Selin Gelinlik:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.