Duvak Modelleri

duvak modeli

duvak modeli

Gelinliğinizi seçerken seçmeniz gereken en önemli parçadır duvak,gelinliği tamamlarken ,sizinde şıklığınızı tamamlar.”Telli duvaklı gelin olma” deyimi çok eski bir deyimdir ve gelinlik denildiğinde akla ilk önce duvak gelir, bu nedenle gelinlikle aynı anda nasıl bir duvağınız olacağınıza karar vermelisiniz.

Sezonun duvak modelleri uzun ve kısa duvak modelleri olarak ayrılıyor. Gelinliğinizin modeline göre uzun ya da kısa duvağı tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvaklarda dantel işlemeler ya da tamamı dantel olan duvaklarda dikkat çekiyor. Sadece dantel değil taş işlemelerde duvaklarda farklı bir görüntü oluşturuyor.İnciler, boncuklar ile hareketlendirilen duvakların başında ise tesettür duvak modelleri geliyor.

Duvaklar arasında tercih yapmanız zorlaştığında gelinliğinizi yaptırdığınız ya da aldığınız kişiden ve kuaförünüzden bu konuda yardım alabilirsiniz. Birbirinden farklı model duvak içerisinden zevkinize ve gelinliğinize uygun duvağı kullanarak hem gelinliğinizi hem de kendinizi daha şık gösterebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Size Özel Konular...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir