Çilek Kokusu Aslı Gelinliği


Çilek Kokusu 11. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 11. bölüm kıyafetleri

 

Çilek Kokusu 11. bölüm fragmanlarının yayınlanması ile birlikte izleyicinin merak edecği olayalr her geçen gün daha çok arttı.Çilek Kokusu 11. bölüm fragmanında Demet Özdemir’in hayat verdiği Aslı gelinlik içinde görülürken , Yusuf Çim’in hayat verdiği Burak ise damatlık içinde görünüyor. Burak ve Aslı birleşiyorlar mı , ayrılıyorlar mı? sorusu ve kafa karıştıran fragmanları ile Çilek Kokusu 11. bölüm merakla bekleniyor.

 

 

Çilek Kokusu Aslı’nın gelinliği ile beğenileri kazanacağı 11. bölümde , Burak ise smokin damatlığı ile göz kamaştıracak.Aslı gelinlik olarak eteği hafif kabarık saten ve tülün bir arada kullanıldığı v yaka kalın aslıkı , yakasında çiçeklerden fırfır oluşturulan  modeli tercih ederken ,gelinliğini uzun duvak ile hareketlendiriyor. Aslı gelin tacı olarak yapraklı saç aksesuarını tercih ediyor. Aslı gelin saçı olarak dağınık ,doğal topuz  tercih ederken doğal makyajı ile çok hoş görünüyor.

 

Çilek Kokusu Burak damatlığı ise siyah smokin ve beyaz gömlek kombininden oluşuyor. Smokinini papyon ile tamamlayan Burak evlenecek beylere ilham verirken genç hanımların kalbinde ki yerini güçlendiriyor. Çilek Kokusu Aslı gelinliği ve Burak damatlığı ile ilgili tüm detaylar için sizlerde galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Çilek Kokusu 11. bölüm Aslı Gelinlik Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.