Beyza Şekerci Kınalığı


Beyza Şekerci kınalığı

Beyza Şekerci kınalığı

İntikam dizisi setinde başlayan Beyza şekerci ve Engin Hepileri aşkında nihayet önceki akşam yapılan düğünle mutlu sona erildi.Beyza şekerci ve Engin Hepileri Sait Halim Paşa Yalısında yapılan düğünle evlendiler. Beyza Şekerci gelinliği ve Engin Hepileri damatlığı ile göz kamaştırıcı görünüyorlardı.

Beyza Şekerci düğün öncesi geleneklere uyarak kına gecesi düzenledi. Kına gecesi Agency’de yapıldı. Geceye çiftin ailesinin dışında  yakın arkadaşları ve sanat dünyasından pek çok isim katıldı. Engin Hepileri Beyza Şekerci’nin babası ile birlikte geceye sonradan katıldı ve Beyza Şekerci Engin Hepileri’yi gördüğünde duygulanarak ağladığını belirtti.

Beyza Şekerci kınalık olarak beyaz elbise üzerine kırmızı lacivert renklerinde işlemli kaftan giydi ve gösterişli kına tacı ile de kınalığını tamamladı. Tabi sadece gösterili tacı ile değil aynı zamanda kolye ve kemer ile tamamlanan kınalık ile Beyza Şekerci tam anlamıyla sultanları andırıyordu. Beyza Şekerci kınalık ve gelinlik markası galerimizde sizleri bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.