Beyza Şekerci Gelinliği


Beyza Şekerci gelinlik ve Engin Hepileri damatlık

Beyza Şekerci gelinlik ve Engin Hepileri damatlık

Engin Hepileri ve Beyza Şekerci İntikam dizisinde aşık bir çifti oynarlarken gerçekte de birbirlerine aşık oldular ve sonunda da Sait Halim paşa Yalısında ki düğünle evlenerek mutlu sona erdiler.Beyza şekerci ve Engin Hepileri’nin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Beyza Şekerci gelinlik olarak gövdesi tamamen taş işlemeli,beline kadar transparan detaylrı bulunan ,bel kısmı tam oturan prenses etek tercih etti.Beyza şekerci gelşinliğini topuz saç modeli ve uzun duvağı ile tamamlarken,gelin çiçeği olarak beyaz buket tercih etti. Doğal makyajı  ve gözlerine yansıyan mutluluğu ile muhteşem görünüyordu.

Engin Hepileri damatlık olarak gri takım ve beyaz gömlek tercih etti. Engin Hepileri damatlığını yakasına iliştirdiği minik çiçekle tamamladı.

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri‘nin nikah şahitleri de ünlü isimlerdi. Engin Hepileri’nin nikah şahidi Okan Yalabık olurken Beyza Şekerci’nin nikah şahidi Gaye Sökmen oldu.

Engin Hepileri ile Beyza Şekerci’nin düğününde sanat dünyasından pek çok isim konuk olarak yerlerini aldılar.  300 kişilik düğüne Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Kenan Doğulu-Beren Saat, Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak, Demet Evgar, Burak Sağyaşar, Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan, Özge Özberk, Özlem Yılmaz ve Hande Doğandemir’in de arasında bulunduğu çok sayıda ünlü katıldı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.