Erkenci Kuş 40.Bölüm Kıyafetleri


Erkenci Kuş 40.bölüm kıyafetleri

Star Tv ekranlarında her hafta eğlenceli bölümleri ile izleyenleriyle buluşan Erkenci Kuş kıyafetleri ile de  büyük beğeni kazanarak dikkatleri çekmeye devam ediyor. Başrollerinde Can Yaman ( Can ) ile Demet Özdemir ( Sanem )’ in yer aldığı Erkenci Kuş dizisi ile ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz. 40.bölümde yeni tarzı ve stili ile göreceğimiz Sanem bakalım izleyenlerden ve takipçilerden nasıl tepkiler alacak ?

Cumartesi akşamı izleyenleri ile buluşan ve beğeni ile takip edilen  olan Erkenci Kuş dizisinde giyilen kıyafetlerin marka ve detaylarını bizlerde sizlerle yazımızın devamında yer alan ve sürekli güncellenen foto galerimizde buluşturmaya devam ediyoruz.

Erkenci Kuş dizi kıyafetleri hanımlardan tam not alacak olan kıyafetler kadar özellikle Can kıyafetleri ile de beylerden tam not alıyor. Can farklı tarzı ile beylerin dikkatini çekerken 40.bölümde değişen tarzı ile daha da çok dikkatleri çekerek çok yakından takip edilecek. Özellikle takı ve aksesuarları çok beğenilen Can değişik tarzı ile de yakın takip edilecektir.

Ayrıca Emre kıyafetleri de dikkat çekti.Emre kusursuz takım şıklığı ile olduğu kadar ,Ceycey kendine has tarzı ve  şıklığı ile kıyafet kombinleri ile beğenileri kazanırken; Erkenci Kuş styling Ceycey kıyafetleri de hatırı sayılır beğeni ve takip ile ilgileri çekiyorlar.

Erkenci Kuş sponsorları sadece Demet Özdemir Sanem kıyafetleri ve Can Yaman Can kıyafetleri ile değil diğer oyuncuların kıyafetleri ile de beğenileri kazanacak ve yakın takip ediliyor.. Özellikle Leyla kıyafetleri, Güliz kıyafetleri, Deren kıyafetleri ve Emre kıyafetleri dikkatleri çekiyor. Yeni bölüm kıyafetleri adeta bir görsel şölen olarak izleyici ile buluşmaya devam ederken foto galerimizde de siz okurlarımızla buluşuyor.

Erkenci Kuş 40.Bölüm 4 Mayıs Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.